reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-latka ? jaki prezent heeelllllllpppp

Witam :-)

To i ja dołączę się do prośby:tak:


Mam 6-letniego chrześniaka, niedługo ma urodziny, więc myślę o prezencie dla Niego.
Pomyślałam, że może rolki (ewentualnie z dodatkowymi kółkami po bokach), jednak nie wiem, czy będzie to odpowiedni prezent, czy nie jest za wcześnie dla sześciolatka na rolki? Jakie jest Wasze zdanie ? :biggrin2: A może Wy macie jakiś pomysł na prezent;-)


Pozdrawiam
 
reklama
rolki to chyba trochę wyszły z mody, ale mogę się mylić, może jakieś klocki lego, a najlepiej to jakoś zabawkę edukacyjną zęby Dziecko przy okazji się uczyło czegoś praktycznego.
 
Moda na zabawki zmienia się bardzo szybko. Moja córka co chwilę opowiada o nowych zabawkach i oczywiście usilnie próbuje mnie przekonać do ich zakupu. Jakiś czas temu szalała za zwierzątkami Sulivan. Zebrała całkiem pokaźną kolekcję tych stworzonek z różnymi akcesoriami teraz jednak numerem jeden jest Furby, mały śmieszny pluszak którego uczy mówić po polsku i wychować na grzecznego zwierzaka .
 
a jeśli chodzi o prezenty dla dzieci to chyba najlepiej zapytać rodziców dziecka czym się interesuje. Maluchowi będzie bardzo miło jak trafimy z prezentem o którym bardzo marzyło.
 
Do góry