reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7 mc i częste pobudki na cyc po północy

kipotka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Sierpień 2019
Postów
247
Miasto
Warszawa
Witajcie. Mój siedmiomiesięczny synek od niedawna zaczął mnie budzić na cyca po 4-5 razy po północy. Mam wrażenie, że ma to związek z karmieniem. Karmię piersią, ale mam mało pokarmu i tylko w jednym cycu. Mam wrażenie, że synek nie dojada i nadrabia w nocy. Nie wiem co robić. Miał jakiś czas temu strajk laktacyjny i na kilka dni odrzucił cyca (poza nocnym uspaniem i w nocy). Wtedy ściągam pokarm i dokarmiałam mm. Dzięki temu wiem, że w sumie zjada max 400-500 ml dziennie. Wiem, to za mało ale nie potrafię w Niego wymusić więcej. Oprócz na szczęście ładnie zjada 2-3 posiłki dziennie. Na szczęście z rozszerzaniem diety nie ma problemu. Strajk się skończył i znów cyc wrócił do łask ale teraz odrzuca butlę i niekapek i ciężko Go dokarmić mm. Przyrządzane porcje albo przemycam w kaszce (max 60 ml zje) albo marnują się po prostu bo wypije 20-30 ml i tyle. W cycu nie ma tyle ile by potrzebował i zjada może z 50 ml jednorazowo czyli pewnie z 300-400ml włącznie z tymi nocnymi karmieniami. Jestem załamana i niewyspana. Poradzicie coś proszę? Może zmiana butli, myślałam o tym. Tylko jaką dobrać dla cycoholika?
 
reklama
8717AF19-B41B-4D3C-8C40-FD9E5E954F83.pngA może coś takiego .. przypomina pierś może by polubił .. chyba ze na samą noc może mleko modyfikowane jest bardziej kaloryczne może by przesypial chyba ze nie chcesz sztucznego mleka to ok
Musisz pokabinowac bo ja z moim tez różne rzeczy przechodziłam szczególnie w nocy .. i nie karmiłam go tylko przy pobudkach dawałam wode kilka razy a potem smoczek i oduczyłam go jeść i więcej mi spi .. przebudza się i marudzi chwilkę ale smoczek i spokuj .. tak sobie jakos poradziłam
 
Zobacz załącznik 1194659A może coś takiego .. przypomina pierś może by polubił .. chyba ze na samą noc może mleko modyfikowane jest bardziej kaloryczne może by przesypial chyba ze nie chcesz sztucznego mleka to ok
Musisz pokabinowac bo ja z moim tez różne rzeczy przechodziłam szczególnie w nocy .. i nie karmiłam go tylko przy pobudkach dawałam wode kilka razy a potem smoczek i oduczyłam go jeść i więcej mi spi .. przebudza się i marudzi chwilkę ale smoczek i spokuj .. tak sobie jakos poradziłam
Dzięki serdeczne. Znam tę butelkę i może zakupię. Już od jakiegoś czasu próbuję dawać smoczek lub wodę. Woda nie pomaga. Smoczka czasem złapie i śpi. Dziś np już od godziny nie chce spać, a położony po 18:00 (wczoraj 16:30 i wstał o godz później) Katastrofa.
 
Do góry