reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co dla faceta? Pomysły na prezenty

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Mimo, że ten dział jest głównie dla nas babeczek to przecież facet to też człowiek...musi jakoś wyglądać ;-) Może na forum są jacyś tatusiowie? No panowie bo jak się nie ujawnicie zaraz Was obgadamy :-p:-p:-p
Jakie ubrania nosicie? Co albo kto decyduje o zakupie? :-)
 
reklama
oszalałaś Kaśka! Kup K jeszcze kapcie:-p
Ja kupiłam rok temu P siateczkowe stringi :-) ...rozmarzyłam się....;-)
 
Kasia jeszcze zestaw do golenia ewentualnie perfumy czyli cos praktycznego i potrzebnego....

naleze do żon bardzo tolerancyjnych i pomimo ze to nie modowy prezent ale moj M na 40-ste urodziny dostanie azjatke :) potanczy pokreci sie ubaw bede miała po pachy a on oblize sie smakiem...
 
Hmmm.. a więc proponuje.... hmm... no właśnie, nic nie proponuje, bo nie wiem co:zawstydzona/y::zawstydzona/y::confused2::confused2::crazy: ten mój ślubny ma więcej flakoników z perfumami niż ja, skarpety i krawaty odpadają, bo to nie ta epoka:confused2:,stringi też odpadają, bo i tak bez gadżetów mam skocznego chgłopine:-p:-p;-);-):laugh2:. Nie wiem i musze Wam powiedzieć ze zawsze z tym moim Robaczkiem jest problem.W zeszłym roku kupiłam mu złoty łańcuszek, w tym chyba zegarek....
 
Ja w tym roku kupuje mojemu K golarke brauna i maszynke do wlosow bo wiem ze tego nie ma a chce... On w zeszlym roku kupil mi piekna bizuterie na gwiazdke wiec ja w tym roku mu sie odwdziecze tym o czym on ,,marzy". My szalejemy tylko na Swieta z prezentami na urodziny sa tylko kwiaty i jakies drobiazgi i mily wieczor a Gwiazdka to juz szalenstwa :)
 
Moj M stwierdzil,ze chce perfumy paco raban (czy jak to sie pisze) 1 Milion...
bo podoba mu sie reklama...stwierdzil,ze tylko pstryknie...a ja juz sie rozbiore:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry