reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

A moze cos dla dzieci :)

Ostatnio bardzo popularne wśród gwiazd jest ubieranie swoich dzieci w podobnym stylu do swojego. Wśród dzieciaków można było więc zobaczyc koszule w krate, sukienki czy buty na obcasie.

Coraz częściej można zaobserwowac w sklepach te same rzeczy dla mamy i dzieci tylko w odpowiednich rozmiarach.

Co o tym sądzicie? Lubicie stroic swoje dzieci lub ubierac je tak jak siebie? Mi sie to bardzo podoba i od razu się uśmiecham na ulicy jak widze tak dopasowaną mamę i dziecko.

Tutaj przykładowe zestawy,który udało mi się zrobic .

Załączniki

• krrrr.jpg
    krrrr.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 59
  • b6fabdd447d00f84bb414622ec9acdc9mama%201.jpg
    b6fabdd447d00f84bb414622ec9acdc9mama%201.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 48
  • 59ecc480577a3b7866e90e1273f23fd3dziecko1.jpg
    59ecc480577a3b7866e90e1273f23fd3dziecko1.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 50
reklama

megusek

Fanka BB :)
witaj :)
Ja Wam napiszę, że marzyłam o tym zanim mi się córa urodziła :-) Nie wiem czy taki sam fason -bo nie wiem czy w princesce byłoby mi fajnie :-p ale taki sam materiał sukienki na lato dla mnie i mojej córci...TO JEST TO!
Na wiosnę będę o tym myśleć :-)

modne stały się ostatnio akcesoria dla niemowląt w biało-czarnych kolorach? Co o nich sądzicie? Nam powiedziano, że biało-czarne wzory rozwijaja u maluszków zmysł wzroku i ogólnie to udowodnione naukowo;) Mało jest w internecie info na ten temat, a mnie to bardzo interesuje. Do tej pory udało nam się kupić rożek i roller od White&Black, właśnie w internecie. Czy ktoś już posiada taką wyprawkę? nie zbiega się w praniu?:-)

Najbardziej uroczy widok na świecie: córka, która jest miniaturową kopią swojej mamy. Mam nieodparte wrażenie, że sklepy z ciuchami dla dzieci są robione na wzór i podobieństwo tych dla dorosłych (mówię zwłaszcza o sieciówkach).

Orisha

Zaciekawiona BB
Ja czasami nie mogę się napatrzeć na dziecięce kolekcje w Zarze czy HMie, niestety ich ceny są mocno odstraszające. Chociaż jak przypomnę sobie własne dzieciństwo i moje nieustanne pragnienie ładnych sukienek z bufiastymi rękawami i falbanami, to rozumiem, że od czasu do czasu można poszaleć i kupić małej księżniczce/księciu coś naprawdę ładnego. Bo na co dzień to i tak niespecjalnie ma sens, szczególnie przy żywiołowych dzieciakach. Choć na razie mogę wybierać ciuszki tylko dla dzieci z mojej rodziny - w sumie to najwyższy czas, żeby wybierać już świąteczne prezenty, dużo dziecięcych kolekcji po przecenie jest na stilago.pl, pewnie stamtąd coś zamówię.

Na początku, dla mojego maluszka dostałam mnóstwo śpioszków od znajomych, rodziny. Moja siostra szaleje za dzieciakami wiec hurtowo przysyłała mi ubranka. Nic się w domu nie zmarnowało, bo jak tylko mały podrósł to oddałam wszystkie śpioszki koleżance i kuzynce, które też nie dawno urodziły. Ostatnio przeglądając internet natrafiłam na stronę gdzie znajdują się śliczne ubrania dla dzieci. Od razu zamówiłam kilka koszulek i parę spodenek na lato. Wszytsko wyglądą bardzo fajnie.

reklama
Osobiście uwielbiam zakupy przez internet. Jakiś czas temu znalazłam fajny sklep: razdwatrzy24.pl jest tam praktycznie wszystko.. No i najważniejsze - zawsze byłam zadowolona. Naprawdę polecam :)

Do góry