reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

my używamy chusteczek bambino i pieluch huggies newborn... moze i są sztywne ale po pierwsze nie przeciekają bokami i góra jak pampki, a po drugie bo pampersach, nawet wiekszym rozmiarze, mój słonik miał od gumek strasznie czerwone znaki na tłustych nózkach... huggiesy chyba mają luźniejsze gumki to az takich nie ma...
 
reklama
Kacka w szpitalu jak byliśmy tak załatwiły piguły;dupcię miał tak odparzoną,strupki mu się nawet porobiły,że aż się poryczałam jak to zobaczyłam,leżał w inkubatorze i nie mogłam tego widzieć wcześniej bo był w pieluszce i sama nie mogłam go przewijać,oczywiście był dym,a ta jedna na to ,ze dzieci tak mają:szok:,chyba jej!w każdym bądź razie teraz żadne pieluchy ani chusteczki mu nie straszne!a na te odparzenia pomógł tormentiol!teraz ma śliczną,zadbaną pupcie!
 
Jeśli chodzi o chusteczki to teściowa kupiła mi 6-ciopak CLINIC Dzidziuś Sensitive - i muszę przyznać, że są naprawdę bardzo fajne ...

my też używamy Dzidziusiów i tez je sobie chwalę. choć chyba wolę te niebieskie, niż sensitive - te są baaardzo mokre i jakieą takie śliskie :baffled:
 
Ja używam chusteczek z Rossmanna, sensitivów. Te sprawdziły się nam najlepiej. Mają taką stukturę-fakturę gąbeczkowatą. W 2-pakach wychodzi po 4 zł. z hakiem za paczkę.
 
Igi tez już wyrósł z "2" huggiesów i teraz zacznemy "trójki".

No i chusteczki - teraz używamy huggies te "pure" bezzapachowe. Nie są śliskie, ale jakieś dziwne :baffled: a najlepsze jak dotąd to są Pampers "Clean&Play" takie w pomaranczowym opakowaniu, są mniejsze niż zwykłe chusteczki, ale wygodniej się ich używa przez to, no chyba, że jest jakaś katastrofa na plecach, to lepiej użyć większych chusteczek :sorry2:;-)
 
reklama
Ja tu wyprobowalam rozne chusteczki te tansze wersje tez ale albo mala miala uczulenie albo jedne smierdzialy tak, ze od razu wyladowaly w koszu. Tu pojawily sie nowe chusteczki NIVEA Soft&Cream i sa rewelacyjne szkoda tylko, ze bardzo trudno je dostac.
 
Do góry