reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

reklama
haneczko termentiol czy tormentiol??? my mamy to drugie ale nie uzywamy bo na ulotce jest napisane ze u dzieci ponizej 12 ROKU zycia stosowac tylko po konsultacji z lekarzem...
 
tormentiol,zgadza się Reniferku,można stosować, ale w skrajnych przypadkach,Kacper miał nim smarowaną pupę jak w szpitalu piguły doprowadziły do poważnego odparzenia.

jest jeszcze maść pieluszkowa na recepkę do zrobienia,której my używamy.
 
Zdadzam sie z Yulkana co do masci pieluszkowej lub posladkowej.
Uzywam teraz i uzywalam z Mackiem i nigdy nie mielismy odparzen.
 
Edytka ja przy kazdej zmianie pieluszki i po kapieli smaruje corci pupke oliwka i tez nie mielismy odparzen. Nawet malego zaczerwienia nie bylo.
 
haneczko termentiol czy tormentiol??? my mamy to drugie ale nie uzywamy bo na ulotce jest napisane ze u dzieci ponizej 12 ROKU zycia stosowac tylko po konsultacji z lekarzem...
Tormentiol oczywiście, ja używam od ką mała skończyła 1 msc, ale nie do codziennej pilelęgnacji tylko gdy pupa jest zaczerwieniona; kilku lekarzy poleciło mi tę maść więc stosuje bez obawy, a na prawdę skutkuje
 
reklama
Dziewczyny czym natłuszczacie swoje maluszki;-)? Ja do kąpieli stosuje iolatum, ale od jakiegoś czasu to co najbardziej podczas kąpieli wystaje, czyli brzuszek - zrobił się suchy, skórka zaczęła się łuszczyć. Próbowałam to smarować oliwką J&J ale nie pomaga, a nawet mam wrażenie że jest gorzej:baffled: Poraźcie jak można temu zaradzić.
 
Do góry