reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Acard

Magda562

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2022
Postów
34
Dziewczyny powiedzcie mi do kiedy przyjmowałyście acard. Lekarz kazał odstawić z końcem 36 tygodnia i mam jakiś strach przed tym. Wiem, że należy słuchać lekarza, ale chciałabym dowiedzieć się jak to było u Was. Kiedy odstawilysście a kiedy urodziłyście czy po odstawieniu było wszystko ok ?
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi do kiedy przyjmowałyście acard. Lekarz kazał odstawić z końcem 36 tygodnia i mam jakiś strach przed tym. Wiem, że należy słuchać lekarza, ale chciałabym dowiedzieć się jak to było u Was. Kiedy odstawilysście a kiedy urodziłyście czy po odstawieniu było wszystko ok ?
jeszcze nie odstawiłam, bo jeszcze trochę mi zostało tygodni, ale hematolog mówił, że po 34 się odstawia :)
 
Ja nie zdążyłam odstawić do końca i urodziłam w 36tc. Bałam się czy nie będzie jakiegoś krwotoku, ale nie było
 
reklama
Do góry