reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Accofil w ciąży?

reklama
Dziewczyny, czy któraś z was brała Accofil?
Pomógł wam w doniesieniu ciąży?
Cześć, ja zaczynam "przygodę" z accofilem wczoraj miałam wlew, a po transferze zastrzyki, przyznam, że to dla mnie nieznany temat co 4 dni mam robić morfologię z rozmazem i kontakt z immunologiem w celu ewentualnych zmian dawek. Twój wpis jest z dość dawna, więc może Ty mi coś podpowiesz, Wam się udało?
 
Cześć, ja zaczynam "przygodę" z accofilem wczoraj miałam wlew, a po transferze zastrzyki, przyznam, że to dla mnie nieznany temat co 4 dni mam robić morfologię z rozmazem i kontakt z immunologiem w celu ewentualnych zmian dawek. Twój wpis jest z dość dawna, więc może Ty mi coś podpowiesz, Wam się udało?
Dzięki accofilowi przebrnieliśmy przez pierwszy trymestr bez żadnych problemów ❤️ Aktualnie jestem w 28tc 😃 Gdzie przy próbach wcześniej przez trzy razy w 7/8tyg ciąża się zakańczała. Ja jestem mega szczęśliwa ze ktoś wpadł z leczeniem accofilem, nie ma się czego bać a działa cuda 💙 Brałam co czwarty dzień, do 12 tyg ciąży. Morfologię robiłam zawsze przed zastrzykiem, i zawsze było super. Accofil w dniu podania mega podwyższa morfologię ale po tych czterech dniach zdążał ładnie zlecieć i tak w kółko 😃
 
Witam,
Prosze powiedziec coś więcej o leczeniu Accofilem. Jakie miała Pani wskazania do leczenia tym lekiem? Bardzo mi zależy. Pozdrawiam 🙂
 
Immunolog po badaniach włączył lek.
Stosowanie już od dnia transferu, codziennie wieczorem o stałej godzinie.
Jeśli szwankuje immunologia polecam doc. Paśnika.
 
Do góry