reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

Ja ostatnio odkryłam wózek ;) Natalka już tak mi dała w kość, że nie wiedziałam co z nią zrobić i wsadziłam ja do wózka i... cud sie stał, usneła. Od wczoraj wsadzam ją więc do wózka i tak wyglądaja jej dzienne drzemki. Starałam się na początku przenisić ją do łóżeczka, ale kończyło się niestety rozbudzeniam, wiec teraz śpi w dzień w wózku, nie wiem czy to dobrze czy żle ale nie mam juz siły na łóżeczkowe ekscesy.
 
reklama
margaret mój Kubuś też spi w dzień w wózku albo osttatnio na bujawce w ogrodzie... ale żeby usną to musi się bujać NIESTETY i mieć pieluszkę albo na oczy albo chociażby przytulona do buzi.
W nocy w łózeczku :) budzi sie ok. 3 na jedzonko a już o 5.30 czy 6 to wstaje.Na szczęscie w nocy nie marudzi tylko zjada buteleczke i idzie spać :)
Oj jak ja bym chciała wkońcu przespać całą noc i spać do 9......... :)
Magdaleona Wy macie fajnie z Oliwką że jeszcze na rane pośpicie do 10 :) Zazdroszczę :)
 
No powiem Wam, że dziś to zaspałyśmy razem z Oliwką, miałam być u mamy o 10, Oliwka obudziła się o 6 na karmienie... a potem obudził nas tel mojej mamy gdzie jesteśmy była 10:20 ... ach cełe szczęście że dziecko wdało się w mamę i tatę i jest śpiochem ;D
Choć tak z drugiej strony gdybym nie chodziła spać o 2 w nocy to pewnie bym wstawała troszkę wcześniej
 
Magdaleona, czy Twoja Oliwka w dzień też zawsze śpi w łóżeczku? Usypiasz ją jakoś, czy sama "pada" ze smokiem?
My też zaliczamy się do śpiochów, niestety nasze pociechy to "ranne ptaszki". Ale Kubuś rano tak pięknie się uśmiecha na mój widok, że nie można się na niego gniewać :)
 
W dzień woli spać w łóżku rodziców lub w każdym innym miejscu byle nie w swoim łóżeczku! jak tylko widzi że próbuję ją odłożyc do łóżeczka to ryczy. A tak to na kanapie czy łóżku może leżeć, fikać i spać. W nocy po kąpieli odkładam do łóżeczka i wtedy już nie ma płaczu tylko przykrywa się pieluszką i lulu
 
To u nas jest podobnie: w dzień najczęściej śpi na naszym łóżku, a wieczorem po kąpieli karmienie i do łóżeczka. Tylko zamiast pieluszki ma taki maleńki ręczniczek, który sobie trzyma :)
 
Moja Maja w dzień śpi 2-3razy czasem tylko chwilke. Powinnam się cieszyć, że mała mi przesypia całą nocke, ale jak mam wstać o 6 to... ;) długo trwa zanim dojde do siebie, a Maja ledwo zje i już ma ochote na zabawe na dodatek nie chce leżeć tylko oglądać kwiatki i żyrandole hehehe i po ok. 2godzinkach piciupiciu i spać... na dodatek przyzwyczaiła się, że rano jak zasypia to jestem przy niej więc śpi u nas wtedy i jak już zamknie dobrze oczka to mi się już nie chce spać :) Później śpi troszke na spacerku ale to do 30min. i koło 18...
 
nasza mala spi srednio 4 x 30 minut w ciagu dnia ... nawet na spacerze nie spi dluzej ... czasami tylko (tak raz na jakies 3 tygodnie) zafunduje sobie dluzsza drzemke taka na 2-3 godziny :) noce przesypia cele tak do 7 rano - wiec tu przynajmniej nie mam na co narzekac ... na noc mala usypia mi przy cycu a w ciagu dnia roznie ... czasmai sama czasami wynoszona czasami przy cycu :)
 
reklama
Moaj Dominika też śpi 4x dziennie.Ale jak ona zaśnie to potrafi sobie pospać 3do 4 godzin lub też takie drzemki po 30 minut.Ale jak sie zbliża godzina 16 to moja niunia zasypia i potrafi spać do 20.Później pobudka troche zabawy myjku myjku i rozglądanie sie po całym pokoju jak sie zmęczy to zasypia.Ale najczęściej tro jeszcze o 23 cycunia mamuni pociągnie i śpi do 7 lub nawet do 8 rano.Później znów cycunia mamuni i dalej drzemka nawet i do 11.
 
Do góry