reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach te chłopyyyy!!!!!!

SPRZEDAM FACETA:
Data pierwszej rejestracji maj 1980r.
Egzemplarz okazowy, duże gabaryty, tylko lekko zgarbiony, poduszka powietrzna z przodu, możliwość jazdy na gazie, wrażliwy na pedały, drążek ergonomiczny położony centralnie - prawie niewidoczny, najlepiej posuwa na obwodnicach, na trasie bierze wszystko jak leci.
UWAGA!
Porządnie stuknięty, dużo pali, problemy z wtryskiem, niemiłosiernie smrodzi z tylnej rury.
Zapas gum gratis!


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
SPRZEDAM FACETA:
Data pierwszej rejestracji maj 1980r.
Egzemplarz okazowy, duże gabaryty, tylko lekko zgarbiony, poduszka powietrzna z przodu, możliwość jazdy na gazie, wrażliwy na pedały, drążek ergonomiczny położony centralnie - prawie niewidoczny, najlepiej posuwa na obwodnicach, na trasie bierze wszystko jak leci.
UWAGA!
Porządnie stuknięty, dużo pali, problemy z wtryskiem, niemiłosiernie smrodzi z tylnej rury.
Zapas gum gratis!


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Leje tutaj! Czyścisz mi monitor!:-D:-D:-D
 
IDA ty szalencu!! udusilabym sie cola!!!! hahahaha

ja herbatą hehehe

Doris wybacz, ze dopiero dzis, ale jakos nie mialam jak wczesniej.(ogolnie jakies dziwne mysli mam w glowie i skupic sie nie moge). A wiesz jak z tymi chlopami ( jak nie okazuja sie duzymi dziecmi to dodatkowo bezradnymi chlopcami). Mam nadzieje, ze mu powiedzialas co o nim myslisz i ze wezmie sobie to do serca i sie zmieni ehh
 
SPRZEDAM FACETA:
Data pierwszej rejestracji maj 1980r.
Egzemplarz okazowy, duże gabaryty, tylko lekko zgarbiony, poduszka powietrzna z przodu, możliwość jazdy na gazie, wrażliwy na pedały, drążek ergonomiczny położony centralnie - prawie niewidoczny, najlepiej posuwa na obwodnicach, na trasie bierze wszystko jak leci.
UWAGA!
Porządnie stuknięty, dużo pali, problemy z wtryskiem, niemiłosiernie smrodzi z tylnej rury.
Zapas gum gratis!


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Siedzę i kwiczę! hahahhahaaha:-D:laugh2::rofl2:
 
SPRZEDAM FACETA:
Data pierwszej rejestracji maj 1980r.
Egzemplarz okazowy, duże gabaryty, tylko lekko zgarbiony, poduszka powietrzna z przodu, możliwość jazdy na gazie, wrażliwy na pedały, drążek ergonomiczny położony centralnie - prawie niewidoczny, najlepiej posuwa na obwodnicach, na trasie bierze wszystko jak leci.
UWAGA!
Porządnie stuknięty, dużo pali, problemy z wtryskiem, niemiłosiernie smrodzi z tylnej rury.
Zapas gum gratis!


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Hahahaha :D

Co prawda młodszy model ale chyba się nie zdecyduje :p
 
haha ale sie uśmiałam . Ida - ojjjj wyszło Ci :-D

sarisa a co to za "dziwne mysli"? A co do mojego - to jasne ,ze mu powiedzilam co mysle , nie ma ze boli :-)
 
A w sumie nic takiego. Tylko ciagle chce cos zrobic i ciagle mi tego czasu brak i caly czas mi se wydaje, ze nie zdaze z niczym ( tak mnie net pochłania) i jakos zaczęłam się martwić przyszłościa ehh( ale pewnie jak sie wyspie, to juz bedzie git)
 
A w sumie nic takiego. Tylko ciagle chce cos zrobic i ciagle mi tego czasu brak i caly czas mi se wydaje, ze nie zdaze z niczym ( tak mnie net pochłania) i jakos zaczęłam się martwić przyszłościa ehh( ale pewnie jak sie wyspie, to juz bedzie git)

... to tak samo jak ja . Ale ja to chybha sie nigdy nie wyspie , dlatego licze ,ze jak wiosna przyjdzie to mnie jakies czarne mysli opuszczą. No i pewnie lepiej się tez zorganizuję w czasie , bo przez prace bede musiala .... na razie jeszcze moge byc troszkę taka niezorganizowana ;-D
 
reklama
Do góry