reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Adopcja a wiek rodziców?

To nie jest jakaś duża różnica wieku!

33 lata roznicy miedzy malzonkami to raczej dosc sporo :p

Hmm moze faktycznie in vitro to jakas opcja. Wg mnie szanse na adopcje sa bliskie zeru. Moze gdyby byl po 40-stce to jeszcze by wzieli Pod uwage Twoj mlody wiek.
Widzisz, mnie rodzice urodzili w wieku 43 (mama) i 41 (tata), mojego partnera rodzice urodzili majac 44 (mama) i 47 (tata) i oboje jestesmy juz polsierotami mimo mlodego wieku. W tym roku minelo 10 lat od smierci mamy K i rok od smierci mojego taty.

Osrodki adopcyjne biora pod uwage dobro dziecka, nie chca aby bardzo wczesnie zostalo bez rodzicow. I ja to rozumiem patrzac na to, ze my jestesmy pozno urodzonymi dziecmi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Osrodki medycyny reprodukcyjnej tez stosuja ograniczenia wiekowe, ja mieszkam w CH i tu jest do 45 lat kobieta i do 55 partner.Nie wiem jak jest w Polsce ale podejrzewam ze podobnie.
 
A jesli tak bardzo boicie sie o choroby yo mozecie sprobowac z bankiem spermy. Invitro czy inseminacja. To tez jest jakies wyjscie w waszej sytuacji.
 
Osrodki medycyny reprodukcyjnej tez stosuja ograniczenia wiekowe, ja mieszkam w CH i tu jest do 45 lat kobieta i do 55 partner.Nie wiem jak jest w Polsce ale podejrzewam ze podobnie.

Ha no to celine Dion maz mial okolo 70 jak poddala Sue ivf zakonczonym bliznietami ,czy to cud??? Chyva tak;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry