reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Adresy suwaczków :)

Anka.G

Mama Damiana i Miłosza
Dołączył(a)
5 Marzec 2005
Postów
997
reklama
Mój suwaczek był ze strony http://lilypie.com/.
1. Wejdź na tę stronę
2. Kliknij na Baby& Kids Birtday ( na górze strony)
5. Select Baby's Date of Birth czyli kiedy dziecko sie urodziło
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz BBCode skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!
9.Wroc na strone Baby Boom
10. Wejdz w TWOJE KONTO ( jest na górze strony na ciemno niebieskim pasku obok: start, szukaj, pomoc)
11. Następnie lewej strony ekranu w "dane publiczne"
2. Znajdz tabelkę Podpis i wklej w niej cały adres suwaczka
3. Zjedz na sam dół strony i kliknąć wyślij

Trzymaj się instrukcji i pomalutku, na pewno sie uda.Powodzeni
 
reklama
no i specjalnie dla jsorbek suwaczek który pokazuje ile dni jesteście małżeństwem :) a znajduje się on tutaj :) mam nadzieję że może być :)
 
Do góry