reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

aero tutis uchwyt na kubek

AnettGrab

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2019
Postów
111
Miasto
Toruń
Posiadaczki Tutisa!
w kończu doczekałam sie na przesyłkę, to był wspaniały wybór, tylko nie mam pojęcia gdzie i w jaki sposób montuje się ten uchwyt na kubek?
 
reklama
Rozwiązanie
@Skilly dziękuję za odpowiedź. Słyszałam jednak, że nie ma tam do końca obiektywnych odpowiedzi i że jak ktoś napisze jakąś niepochlebną wiadomość to jest wyrzucany z grupy, a jego opinia znika. Nie wiem na ile to prawda, ale stwierdziłam, że forum baby boom jest bardziej wiarygodne.
No właśnie potem znalazłam filmik instrukatzrowy, ale zanim to się stało napisałam do Tutisa, dostałam od nich fachową i wyczerpującą odpowiedz, poradziłam sobie bez problemu. Uważam, że ten uchwyt jest super rozwiązaniem :)
 
Jesteście zadowoloje z tutisa? Szczególnie interesuje mnie korzystanie ze spacerówki. Rozważam zakup Viva Life, ale mało o nim opinii..
 
Ja mam tutis Viva life i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Gondola jest ultra lekka, duża, z wentylowaną budką. Wielkość gondoli u mnie miała znaczenie, bo córka była całkiem sporym maluszkiem. Miała dużo miejsca. Z całą pewnością w zimę zmieści się tam też cieplutki śpiworek, nie odbierając komfortu dziecku. Widziałam dużo dzieci ściśniętych jak szprotki w puszce w tych małych, fikuśnych gondolkach. Ja byłam szczęśliwa, że moje dziecko ma więcej przestrzeni i przewiewu, bo w gondoli jeździła upalnym latem. W spacerówkę przesiadłyśmy się jesienią. Szczerze to nie wiem jak to możliwe ale wózek prowadzi się jeszcze wygodniej niż z gondolą. Siedzisko szerokie, wkładka jest super, można złożyć wózek razem z siedziskiem, rozkłada się na płasko. Jeśli zależy Ci na spacerówce na każdy teren i pogodę to polecam. Niestety nie jest to leciutki i malutki wózeczek, którym wszędzie wjedziesz i który zajmie mało miejsca w bagażniku samochodu. Ja miałam sporo problemu żeby wjechać do niektórych sklepów, więc kupiłam dodatkowo mniejszą spacerówkę na miejskie wypady. Na bardziej wymagający teren zawsze wybieram tutisa.
 
Ja mam tutis Viva life i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Gondola jest ultra lekka, duża, z wentylowaną budką. Wielkość gondoli u mnie miała znaczenie, bo córka była całkiem sporym maluszkiem. Miała dużo miejsca. Z całą pewnością w zimę zmieści się tam też cieplutki śpiworek, nie odbierając komfortu dziecku. Widziałam dużo dzieci ściśniętych jak szprotki w puszce w tych małych, fikuśnych gondolkach. Ja byłam szczęśliwa, że moje dziecko ma więcej przestrzeni i przewiewu, bo w gondoli jeździła upalnym latem. W spacerówkę przesiadłyśmy się jesienią. Szczerze to nie wiem jak to możliwe ale wózek prowadzi się jeszcze wygodniej niż z gondolą. Siedzisko szerokie, wkładka jest super, można złożyć wózek razem z siedziskiem, rozkłada się na płasko. Jeśli zależy Ci na spacerówce na każdy teren i pogodę to polecam. Niestety nie jest to leciutki i malutki wózeczek, którym wszędzie wjedziesz i który zajmie mało miejsca w bagażniku samochodu. Ja miałam sporo problemu żeby wjechać do niektórych sklepów, więc kupiłam dodatkowo mniejszą spacerówkę na miejskie wypady. Na bardziej wymagający teren zawsze wybieram tutisa.
Dziękuję kochana za odpowiedź [emoji8][emoji8] Mieszkam tuż pod lasem więc zdecydowanie wózek w teren jest dla mnie i chyba już nie mam wątpliwości [emoji3]
 
reklama
reklama
Na fb macie grupę "Tutis Polska porozmawiajmy" - tam jest dużo opinii, można zadawać nowe pytania i dziewczyny chętnie udzielają odpowiedzi.
 
Do góry