reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tutis Aero, czy warto?

Dzola83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
492
Drogie użytkowniczki wózków Tutis Aero, czy po dłuższym czasie użytkowania uważacie że warto go kupić?
 
reklama
Z opinii wychodzi na to ze tak..ja jednak uwazam za duzym plusem jest zamykany koszyk...dwa wozki mialam z otwartym.....teraz mam z zamknietym.....i jest to.bardziej praktyczne zwlaszcza gdy dopadnie nas ☔ oraz rzeczy sie nie kurzą..Ja obecnie mam Juname Prestige satin..i sie zakochalam w tym wózku..A ogladalas Tutis w sklepie?
 
Oglądałam i szczerze powiem, że jestem nim zauroczona. Tym bardziej, że syn przyjdzie na świat W okresie letnim czerwiec-lipiec, wózek jest przewiewny. Za to w zimowym będzie pewnie korzystał ze spacerówki, która jest obszerna i zmieści się ze śpiworem. Nie pomyślałam o tym zakrytym koszu nawet 🤔 za to wózek przemówił do mnie lekkością i przestronnczością, wydał mi się większy od junamy, ale może to pozory. Jakoś tak pozytywnie się do niego nastawiam i w tym przedziale cenowym wydał się najlepszym wyborem
 
Oglądałam i szczerze powiem, że jestem nim zauroczona. Tym bardziej, że syn przyjdzie na świat W okresie letnim czerwiec-lipiec, wózek jest przewiewny. Za to w zimowym będzie pewnie korzystał ze spacerówki, która jest obszerna i zmieści się ze śpiworem. Nie pomyślałam o tym zakrytym koszu nawet 🤔 za to wózek przemówił do mnie lekkością i przestronnczością, wydał mi się większy od junamy, ale może to pozory. Jakoś tak pozytywnie się do niego nastawiam i w tym przedziale cenowym wydał się najlepszym wyborem
To tak jak mnie junama urzekl😍😍😍i zadnego innego nie chcialam.Prawda taka ze wozek musi indywidualnie przypasowac.Jezeli Tb mega odpowiada to sie nie zastanawiaj😍a Imperial-a widzialas?
 
Widziałam 🙂 zastanawiałam się nad junama i tutisem. Mąż wolał juname, ja znowu tutisa i tak o... A że kobieta jest szyją, musi się pogodzić że będzie Tutis, tylko nie chce wyrzutów jak coś będzie się działo 🤭 słyszałam o różnych problemach np. z kołami itp. stąd moje wątpliwości
 
Oglądałam i szczerze powiem, że jestem nim zauroczona. Tym bardziej, że syn przyjdzie na świat W okresie letnim czerwiec-lipiec, wózek jest przewiewny. Za to w zimowym będzie pewnie korzystał ze spacerówki, która jest obszerna i zmieści się ze śpiworem. Nie pomyślałam o tym zakrytym koszu nawet 🤔 za to wózek przemówił do mnie lekkością i przestronnczością, wydał mi się większy od junamy, ale może to pozory. Jakoś tak pozytywnie się do niego nastawiam i w tym przedziale cenowym wydał się najlepszym wyborem
Mnie też mega odpowiada :) ale ostatnio zobaczyłam obok model uno i teraz już sama nie wiem co wybrać 😅
 
reklama
Ja uno nie wiedziałam fizycznie, ale ogladajac w necie juz nastawilam się na Aero. Trochę że względu na wentylację, bo różnić poza gamą kolorystyczną chyba nie ma za dużo. Nie wiem jak z amortyzacja...
 
reklama
Ja uno nie wiedziałam fizycznie, ale ogladajac w necie juz nastawilam się na Aero. Trochę że względu na wentylację, bo różnić poza gamą kolorystyczną chyba nie ma za dużo. Nie wiem jak z amortyzacja...
Wszystkie gondole tutis mają tą super wentylację, a ja generalnie tez bylam zdecydowana na areo, ale w sklepie tylko I wyłącznie pod kątem wizualnym spodobał mi się uno, ale przyznam że do tej pory nie mogę się zdecydować. Z uno podoba mi się kolor menta, a z areo grey (108). Co do kół to chwalą się super technologia ale w praktyce to chyba same się dopiero przekonamy jak jest 😁
 
Do góry