reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akademia Pana Kleksa Wrocław

reklama
Niestety na pierwszy wpis nie mamy dobrych wiadomośći. Nasza opinia po ok 20-sto miesięcznym pobycie naszego dziecka to:
przedszkole dziecku nieprzychylne, bardzo, bardzo słaby poziom kadry, pomimo bardzo wysokich opłat nie posiadało nawet własnego psychologa, kadra zarządzająca koniunkturalna, bez pomysłu na rozwiązywanie elementarnych konfliktów i problemów podopiecznych. Jest to jedynie przykład na dobry biznes !!!
 
Niestety, ja również nie mam dobrego zdania o tym przedszkolu. Dzieci po godz. 16 zajmują się same sobą, edukacja na miernym poziomie ( w szczególności nauka jęz. angielskiego), brak odpowiedniego podejścia ze strony kadry do problemów i konfliktów dzieci. Jadłospis dla dzieci niejadalny, wręcz trujący, przykładem jest bigos, fasolka po bretońsku etc.
Jednak największym problemem jest brak reakcji ze strony dyrekcji na uwagi, prośby i spostrzeżenia rodziców.
Samo wysłuvchanie uwag, to wiele za mało...
NIE POLECAM!
 
To dziwne, że czytam takie opinie na temat tego przedszkola, ciekawe tylko czy prawdziwe, bo ktoś zarejestrował się specjalnie po to, żeby je dodać.
Ja zapisałam córkę do tego przedszkola, a odwiedziłam ładnych kilka przedszkoli prywatnych.
Co do ceny to jest normalna, wszędzie są one zbliżone, a przedszkole po dwóch w nim wizytach zrobiło na mnie dobre wrażenie.
Przede wszystkim było czysto i po remoncie, gdzie indziej było po prostu brudno, to na pewno nie wszystko, ale doszłam do wniosku, że skoro płacę, to przynajmniej tyle powinnam wymagać. Co z tych zajęć dodatkowych gdzie indziej, jak dzieci siedziały w starym, ciemnym budynku na 100 letnim parkiecie.
Chętnie poczytałabym więcej opinii na temat tego przedszkola, może są tu jeszcze jacyś rodzice wrocławskich przedszkolaków.
 
No wlasnie tez czekam na jakies sensowne odpowiedzi. Zwlaszcza ze nikt widac nie jest "uczestnikiem" forum, po jednym poscie....

Ja mieszkam na przeciwko tego przedszkola i widze jak dzieciaki do niego gonia. Poszczaja rodzicow i biegna same, wiec chyba sie im podoba... Ale tez nie chce uogolniac. Ciekawi mnie jak to odbieraja rodzice ale cos maly odzew.

KAMAR121 a Ty zapisalas od wrzesnia 2008 3 latka? Bo ja swoja Lene juz zapisalam - decyzja zapadla - pojdzie od wrzesnia :-D
 
Oglądałam to przedszkole i wydaje mi się być całkiem fajne. niestety dla mojej córeczki nie starczyło już tam miejsca.
Po obejrzeniu wielu prywatnych przedszkoli (bo tylko te mnie interesują) dochodzę do wniosku ze idealnego we Wrocławiu niestety nie ma. A Akademia jest zdaje mi sie do przyjęcia :)
 
witam, zapisałam się dziś, własnie po to, aby sprawdzic, co sądzicie na temat tego przedszkola. ja dzis od znajomej usłyszalam, że kiedyś była tam b. dobra kadra, ale odeszła. niestety, znam opinie mam, które twierdzą, ze dzieci są zaniedbywane i pozostawiane same sobie. a ja, cóż... zapisalam tam swoje dziecko, od wrzesnia 2008 ....
 
Ja już Milenkę zapisałam do Akademii, mam nadzieję że się nie zawiodę. No to się nasze córcie secasia spotkają 1 września, ja już mam stracha, mimo że to nie mój pierwszy przedszkolak.
 
reklama
Ja tez mam stracha :-D opowiadam Lence o przedszkolu zeby ja oswoic ale nie wiem kto bardziej potrzebue tego oswojenia :szok: na razie spoko... ja mysle pozytywnie a Lena nie moze sie doczekac :tak: zobaczymy potem...

KAMAR121 a Twoja starsza pociecha do jakiego przedszkola uczeszcza lub uczeszczala?
Moze przed wrzesniem jeszcze zrobimy spotkanie malych przedszkolakow? :-D
 
Do góry