reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywne mamy

No to super, bardzo fajnie że masz tak dużą grupę :) Trzymam za Ciebie kciuki!
Moich zajęć niestety dzisiaj nie było, bo grupa się nie utworzyła :( także w tym tyg basen, a od pon pilates dla nieciężarnych z małą modyfikacją dla mnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny, jak idzie bycie aktywnymi?

Ja byłam dzisiaj na basenie,fajnie mi sie pływało,ale musiałam robić przerwy bo niestety mecze sie zdecydowanie szybciej.
Postanowiłam rownież robić 50 przysiadów dziennie,może tyłek będzie sie ładnie trzymał :D
A poza tym staram sie codziennie ćwiczyć ćwiczenia znalezione na YouTube,wiec ogólnie trochę sie ogarnelam,bo pierwszy trymestr przesiedziałam na kanapie.
 
Marcysiaa - na basenie pływam :) Dzisiaj byłam na pilatesie i w czwartek idę na następne zajęcia. Bardzo fajnie się czuję, podoba mi się taki rodzaj ćwiczeń, bo nie są forsowne, a mimo to "czuć" mięśnie ;)
 
Cześć Dziewczyny,

Dawno mnie nie było na forum, ale trochę zeszło z powrotem i ogarnięciem się. Niestety lekarz powiedział mi, że po tym całym podróżowaniu mam trochę za miękką szyjkę macicy i muszę sobie odpocząć, więc odpoczywam.

Zastanawiałam się nad zakupem piłki do ćwiczeń relaksacyjnych. Warto? :)
 
reklama
Dziewczyny polecam mega starą książkę "Jane Fonda - przyszłym matkom" :D Jest tanio na allegro JANE FONDA PRZYSZŁYM MATKOM DeLyser (4980063676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. albo pewnie można wypożyczyć. Fajne ćwiczenia, zwłaszcza dla tych, które nie mają możliwości chodzenia na zajęcia lub do szkoły rodzenia. Ćwiczenia na miednicę, kręgosłup, wzmacniające, pomagające przy rodzeniu. Ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne. No i bezbłędna stylówa lat 80' :D Można też popytać mamy/ciotki czy nie mają, ja mam swoją od mamy, ćwiczę już regularnie jakieś 2-3 tygodnie i naprawdę czuję się lepiej :)
 
Do góry