reklama

Album

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez aniam13, 19 Maj 2006.

1. aniam13

aniam13 Fanka BB :)

Dziewczyny znacie moze jakieś Albumy internetowe gdzie mogłybyśmy unieszczać fotki naszych maluszków?
    Każda z nas znała by hasło dostepu i nikt postronny nie mógł by sie tam dostać?
    Bo teraz kieby wątek z fotkami jest zablokowany to nie można dodawać już zdjeć :mad:

2. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

hm,no bo to nie chodziło o zamkniecie tego wątku tak po prostu tylko zeby ktoś postronny mógł nie obejrzeć a my żebyśmy mieli do niego normalny dostęp wraz z umieszczaniem zdjeć... tak jak na innych wątkach np.sierpniowych... ::) napisał ktoś w końcu do aniaslu ???

3. reklama
  4. empolan

empolan listopad '05 wrzesień '09

No to ja napiszę do aniaslu. Tylko najpierw prośba do Madzi o odblokowanie wątku. Chodzi o to, żeby do tych poprzednich zdjęć i do następnych nie miały dostępu osoby postronne. Lista osób, które miałyby dostęp mogłaby być taka:
    Madzia_33
    justynaj
    efka21
    aniam13
    madziunia
    Almetka
    klementynka
    Kalina
    Jusia22
    Naturella
    eg16
    cammi
    Emih
    karolinna
    Pycha
    Ciapaczek
    Zaba
    Kunda
    hayne1
    Anulka59
    AsiaM
    L4dY=bIrd
    elusia79
    Emi_25
    OlaK
    estenskar
    zuzanka2005
    Asik i Julia
    diablica2
    ithildin
    dominika2000
    ania_77
    niteczka
    empolan
    Tu są te „listopadówki”, które zamieściły zdjęcia swoich dzieci w „Listopadowych dzieciaczkach”. Całkiem nas sporo :) Jeżeli kogoś pominęłam albo przekręciłam nick proszę o sygnały :) Jak w wątku będzie już można znowu umieszczać zdjęcia to wystosuję odpowiednie pismo do aniaslu ;) Chyba, że może to zrobić tylko założycielka ??? Jakby co lista już jest. Na razie nie ma sensu walczyć o zamknięcie dostępu dla zamkniętego wątku ;)

5. aniam13

empolan super !!! Ty to masz głowę na karku bo ja nie wiedzialam jak się za to zabrać ::)
    Napisałam juz do Madzi na priv o odblokowanie watku :laugh:

6. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

a ja napisałam do moderatorki bo nie potrafie tego odblokowac...pisze mi ze nie mam dostępu :mad:

7. aniam13

Madziu chyba ci sie udalo :laugh: [​IMG]

8. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

udało się ale nie wiem czy za zasługa moderatorki czy po prostu była to chwilowa niedyspozycja mojego kompa

9. ithildin

ithildin Fanka BB :)

Długo mnie nie było... powiedzcie co i jak z tym zablokowanym wątkiem w końcu??
    empolan jesli ta lista jest na coś potrzebna albo poszła w świat ;) to muszę zglosić uwagę - zjadłaś jedną literkę, jestem ithildin.

10. reklama
  11. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

nie chwaląc się... to moja zasługa ;D ;D ;D
    pozdrawiam,
    Magda

12. empolan

empolan listopad '05 wrzesień '09

ithildin już poprawiłam :)
    Prośbę wysłałam. Będę informować 8) ;)

Poleć forum