reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ale to juz było....czyli kwietniowe archiwum

Dzięki Dziewczyny. :)

Asiunia, przed ciążą brzucha nie miałam idealnie płaskiego (bo ostatnio regularnie ćwiczyłam ponad rok temu), ale nie był też wystający. Teraz się tak wypchnął. :)
 
reklama
powiem szczerze ze mi tez brzuch sie juz napiol i wypiol :-D niestety ja brzucha plaskiego nie mialam bo po 1 ciazy nie doszlam do perfekcji a teraz to sie mega uwidocznilo bo nawet nie jestem wstanie wciagnac bebzolka :-)
 
Dziewczyny, czy tylko ja pokazuję brzuch? :p ;) Czekam na Wasze zdjęcia. :)

Zdjęcie z dziś, 13 tc.

DSCN3242 - Kopia - Kopia.JPG
 
reklama
Hej! Dopiro zobaczyłam, że tu taka piękna galeria brzuszków :) Dziewczyny naprawdę macie śliczne już te brzuszki, aj dzisiaj chyba namówie męża na sesję i jak będzie pokaźny to wstawię. Buziaczki
 
Do góry