reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia?

Dołączył(a)
7 Maj 2020
Postów
6
Witam was! Moje pytanie brzmi, czy skaza białkowa może występować tylko na policzkach? Mój syn 19.02.2020, 10 dni karmiony piersią - (dokarmiany nan h.a w szpitalu, po szpitalu nan optipro plus (zaparcia) potem bebilon z zalecenia położnej i się zaczęło. Początkowo stwierdzony trądzik - smarowanie latopiciem. Potem wysypka zaczęła się pogłębiać, lekarz na podstawie zdjęć (wizyta oczywiście niemożliwa) stwierdził skazę i przejście na nutramigen. 4 tygodnie, wysypka nadal, lecz jakby mniej - lekarz zalecił przechodzenie na zwykłe mleko, więc od tygodnia schodzimy z nutramigenu dodając hipp combiotic. Wysypka wraca - oczywiście tylko policzki. Dołączam zdjęcia i proszę o opinie, może któraś mama tak miała?
 

Załączniki

  • 20200507_205436.jpg
    20200507_205436.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 201
  • 20200507_205355.jpg
    20200507_205355.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 197
  • 20200507_205405.jpg
    20200507_205405.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 188
reklama
Rozwiązanie
U mojego żadne sztuczne mleko się nie sprawdziło. Wszystkim wymiotował aż przez nos szło. Usłyszałam w szpitalu, że na zmiany skórne mają maści. A czym smarują jelita? Przecież to skóra w środku. Moje dziecko miało do tego biegunki i tak źle się czuło, że przestawało jeść.
Jak nutramigen działa, to się go trzymaj
Tak właśnie, zostajemy na nutramigenie. Wczoraj cały dzień i przedwczoraj od wieczora - wysypka zaczyna ustępować i wszystkie inne dolegliwości, także teraz i Ja i Pediatra mamy pewność, że tak szybko się z nim nie pożegnamy :D całe szczęście, że mój Wiktor od początku chcę je pić, bo z tego co czytam, to co druga mama radzi się jak to zrobić aby dziecko chciało to pić :D pozdrawiam was i dziękuję za odpowiedź :)
U mojego żadne sztuczne mleko się nie sprawdziło. Wszystkim wymiotował aż przez nos szło. Usłyszałam w szpitalu, że na zmiany skórne mają maści. A czym smarują jelita? Przecież to skóra w środku. Moje dziecko miało do tego biegunki i tak źle się czuło, że przestawało jeść.
Jak nutramigen działa, to się go trzymaj
Tak właśnie, zostajemy na nutramigenie. Wczoraj cały dzień i przedwczoraj od wieczora - wysypka zaczyna ustępować i wszystkie inne dolegliwości, także teraz i Ja i Pediatra mamy pewność, że tak szybko się z nim nie pożegnamy :D całe szczęście, że mój Wiktor od początku chcę je pić, bo z tego co czytam, to co druga mama radzi się jak to zrobić aby dziecko chciało to pić :D pozdrawiam was i dziękuję za odpowiedź :)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry