reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

alergia?

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
30 Styczeń 2006
Postów
2 850
Dziewczyny czy któraś z Was cierpi tak jak ja? :-[

Nigdy nie miałam na nic alergi (chyba że nic o tym nie wiem) ale od poczatku ciązy strasznie męczy mnie katar i kichanie. Dzisiaj to apogeum. Już nie daję rady!!!!

Nie wiem czy to alergia. Czytałam ze występuje coś takiego jak katar ciążowy / nieżyt nosa ( na który nie ma lekarstwa i trzeba go przecierpieć) ale zeby aż tak!!

Nie wiem czy mam iść do laryngologa czy alergologa?

Mam dosyć :-[ :-[ :-[ :-[
 
reklama
W tej chwili Mycha nie ma sensu iść do alergologa,bo nic Ci nie pomoże.W ciąży nie mozna robic testów.A całkiem mozliwe,że masz na coś uczulenie,bo teraz fruwa tego w trzy i trochę.Ja juz łykałam w amertil za pozwoleniem ginekologa.Więc możesz sobie cos takiego na próbę zakupić.Wiem,że to jest okropne,bo mi się znowu duszący kaszel zaczyna :(
 
Brałam go jak tak okropnie kasłałam,bo myslałam,że to alergia bo ogólnie jestem alergiczką,ale pokarmową i lekową.No ale w końcu nie wiem czy to amertil pomógł czy co innego :)
 
Mycha je też cierpię na nieżyt nosa, szczególnie mam mokro w nosie w nocy i nad ranem a czasem nie mogę dobrze oddychać .Idę do laryngologa może coś poradzi
 
A ja zjadłam pomidora i szczypiorek i juz mam pokrzywke swędząca na ciele :(
ale zaraz biorę wapno i na nowo ograniczam nowalijki :(
 
Edi to Ty faktycznie masz wielki problem,to jest tak uciążliwe i jeszcze alergia na leki!!!!
Najgorzej gdy ma się na coś ochote i albo zrezygnować albo zjeść i cierpieć.
Mycha jeśli przed ciążą nie miałaś objawów alergicznych to chyba po narodzinach powinno przejść.
Ale warto zapytać się specjalisty,po co się męczyć!!!
 
Ja mam wysypke na dloniach od roznych mydel,plynow itp. :( Stosowalam krochmal,a pozniej masc od pani dermartolog,ktora tak wysuszyla mi lapki,ze teraz nawet kremy mi nie pomagaja,bo od nich mi wyskakuje takze ta wysypka. :/ Jedynie co,to oliwka. ;) I teraz pachne,jak mala dzidzia,hihi. ;) :D
 
reklama
Do góry