reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

alergia?

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy któraś z Was cierpi tak jak ja? :-[

Nigdy nie miałam na nic alergi (chyba że nic o tym nie wiem) ale od poczatku ciązy strasznie męczy mnie katar i kichanie. Dzisiaj to apogeum. Już nie daję rady!!!!

Nie wiem czy to alergia. Czytałam ze występuje coś takiego jak katar ciążowy / nieżyt nosa ( na który nie ma lekarstwa i trzeba go przecierpieć) ale zeby aż tak!!

Nie wiem czy mam iść do laryngologa czy alergologa?

Mam dosyć :-[ :-[ :-[ :-[

reklama

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
W tej chwili Mycha nie ma sensu iść do alergologa,bo nic Ci nie pomoże.W ciąży nie mozna robic testów.A całkiem mozliwe,że masz na coś uczulenie,bo teraz fruwa tego w trzy i trochę.Ja juz łykałam w amertil za pozwoleniem ginekologa.Więc możesz sobie cos takiego na próbę zakupić.Wiem,że to jest okropne,bo mi się znowu duszący kaszel zaczyna :(

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
Brałam go jak tak okropnie kasłałam,bo myslałam,że to alergia bo ogólnie jestem alergiczką,ale pokarmową i lekową.No ale w końcu nie wiem czy to amertil pomógł czy co innego :)

adasia

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Mycha je też cierpię na nieżyt nosa, szczególnie mam mokro w nosie w nocy i nad ranem a czasem nie mogę dobrze oddychać .Idę do laryngologa może coś poradzi

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Adasiu to proszę daj mi znać co ci powiedział! Dzięki!

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
A ja zjadłam pomidora i szczypiorek i juz mam pokrzywke swędząca na ciele :(
ale zaraz biorę wapno i na nowo ograniczam nowalijki :(

mamaoska

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Edi to Ty faktycznie masz wielki problem,to jest tak uciążliwe i jeszcze alergia na leki!!!!
Najgorzej gdy ma się na coś ochote i albo zrezygnować albo zjeść i cierpieć.
Mycha jeśli przed ciążą nie miałaś objawów alergicznych to chyba po narodzinach powinno przejść.
Ale warto zapytać się specjalisty,po co się męczyć!!!

agutkaZG

<3 Zuzia <3 Kubuś <3
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Ja mam wysypke na dloniach od roznych mydel,plynow itp. :( Stosowalam krochmal,a pozniej masc od pani dermartolog,ktora tak wysuszyla mi lapki,ze teraz nawet kremy mi nie pomagaja,bo od nich mi wyskakuje takze ta wysypka. :/ Jedynie co,to oliwka. ;) I teraz pachne,jak mala dzidzia,hihi. ;) :D

reklama

mamaoska

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Agutka suchą skóre to ja mam wszędzie,bardzo i tylko oliwka pomaga,nie podrażnia!!!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry