reklama

alergia?

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez mycha12, 23 Kwiecień 2006.

1. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny czy któraś z Was cierpi tak jak ja? :-[

Nigdy nie miałam na nic alergi (chyba że nic o tym nie wiem) ale od poczatku ciązy strasznie męczy mnie katar i kichanie. Dzisiaj to apogeum. Już nie daję rady!!!!

Nie wiem czy to alergia. Czytałam ze występuje coś takiego jak katar ciążowy / nieżyt nosa ( na który nie ma lekarstwa i trzeba go przecierpieć) ale zeby aż tak!!

Nie wiem czy mam iść do laryngologa czy alergologa?

Mam dosyć :-[ :-[ :-[ :-[

2. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W tej chwili Mycha nie ma sensu iść do alergologa,bo nic Ci nie pomoże.W ciąży nie mozna robic testów.A całkiem mozliwe,że masz na coś uczulenie,bo teraz fruwa tego w trzy i trochę.Ja juz łykałam w amertil za pozwoleniem ginekologa.Więc możesz sobie cos takiego na próbę zakupić.Wiem,że to jest okropne,bo mi się znowu duszący kaszel zaczyna :(

3. reklama
  4. mycha12

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Edi a na co bierzesz ten amertil?

5. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Brałam go jak tak okropnie kasłałam,bo myslałam,że to alergia bo ogólnie jestem alergiczką,ale pokarmową i lekową.No ale w końcu nie wiem czy to amertil pomógł czy co innego :)

6. adasia

adasia Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mycha je też cierpię na nieżyt nosa, szczególnie mam mokro w nosie w nocy i nad ranem a czasem nie mogę dobrze oddychać .Idę do laryngologa może coś poradzi

7. mycha12

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Adasiu to proszę daj mi znać co ci powiedział! Dzięki!

8. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja zjadłam pomidora i szczypiorek i juz mam pokrzywke swędząca na ciele :(
    ale zaraz biorę wapno i na nowo ograniczam nowalijki :(

9. mamaoska

mamaoska Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Edi to Ty faktycznie masz wielki problem,to jest tak uciążliwe i jeszcze alergia na leki!!!!
    Najgorzej gdy ma się na coś ochote i albo zrezygnować albo zjeść i cierpieć.
    Mycha jeśli przed ciążą nie miałaś objawów alergicznych to chyba po narodzinach powinno przejść.
    Ale warto zapytać się specjalisty,po co się męczyć!!!

10. reklama
  11. agutkaZG

agutkaZG <3 Zuzia <3 Kubuś <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam wysypke na dloniach od roznych mydel,plynow itp. :( Stosowalam krochmal,a pozniej masc od pani dermartolog,ktora tak wysuszyla mi lapki,ze teraz nawet kremy mi nie pomagaja,bo od nich mi wyskakuje takze ta wysypka. :/ Jedynie co,to oliwka. ;) I teraz pachne,jak mala dzidzia,hihi. ;) :D

12. mamaoska

mamaoska Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Agutka suchą skóre to ja mam wszędzie,bardzo i tylko oliwka pomaga,nie podrażnia!!!

Poleć forum