reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amantadyna a starania o ciaze

Gabi12345

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2022
Postów
209
Dziewczyny staramy się o dziecko. Niestety dopadł nas covid i obydwoje bierzemy amantadyne + antybiotyk. Czy ktoś był w podobnej sytuacji podczas planowania ciąży ?
 
reklama
Dziewczyny staramy się o dziecko. Niestety dopadł nas covid i obydwoje bierzemy amantadyne + antybiotyk. Czy ktoś był w podobnej sytuacji podczas planowania ciąży ?
Nie wiem jak w przypadku tych konkretnych leków, natomiast w przypadku jakiejkolwiek infekcji najlepiej odczekać cykl, aż organizm się zregeneruje.
W przypadku covid sporo tez zależy czy dopadna cie tzw długoterminowe efekty uboczne. A te mogą być różne.
 
Przy covidzie darowałabym sobie starania. Skutki mogą być różne. W marcu 2020 zaszłam w ciążę i przeszłam jednocześnie covid w podobnym czasie. I niestety cisza była biochemiczna. Dla mnie przez to dziadostwo. Ciężko żeśmy wszyscy to przeszli wtedy.
 
Odczekać
 

Załączniki

  • f0b5b6fb-86c9-4634-bfa0-01929d700f62.jpg
    f0b5b6fb-86c9-4634-bfa0-01929d700f62.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 59
Co do leków to się nie wypowiem, bo ich nie znam i nie stosowałam. W kwestii starań wstrzymałabym się chociażby jeden cykl dla swojego spokoju i bezpieczeństwa.
 
Do góry