reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczynki, przeżyłam :) ale trafiłam na lekarza chama! Jeszcze mnie opieprzył, że się denerwuję! Niemiły, nie mówił mi nic co robi, nie dał sobie zadać żadnego pytania. Rzucił tylko, że wg niego dziecko jest zdrowe i mam się nie denerwować. Masakra!
Teraz leżę sobie w hotelu i odpoczywam, nic mnie nie boli na szczęście. Tylko ciągle modlę się, żeby nie było żadnych powikłań.
Za duża ze mnie panikara na takie badania :)
 
co za gnój... współczuję :*
ważne że już jest wszystko dobrze :) i już po wszystkim :)
teraz odpoczywaj i jutro spokojnie do domku :)
buziaki :*
 
aparatka - tak termin mam na czerwiec :) i będę miała cesarkę (przez dyskopatię i przepuklinę w kręgosłupie)

gonia - trzymam kciuki

ania - ile czekamy jeszcze na wyniki?
 
Kciuki się przydadzą, więc dzięki dziewczyny :)

Czy po amnio byłyście na wizycie kontrolnej u swojego lekarza? Jeśli tak, to po jakim czasie od badania?
Mnie kusi, żeby iść jutro. Czasem lekko zaboli mnie gdzieś w brzuchu, ale chyba na panikę za wcześnie... ?
 
reklama
Do góry