reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

:)
kurcze nie wiem czy będę dzwonić .. powiedzieli że jak będą wyniki to zaraz zadzwonią.. myśle że jak miną 3 tygodnie to zacznę juz panikować i zacznę świrować i dzwonic.. więc zobaczymy :D
a ty? po jakim czasie masz mieć wyniki? robią to na miejscu czy też gdzieś wysyłają??
 
reklama
W Białymstoku płyn badany jest praktycznie na miejscu, a dokładnie w szpitalu dziecięcym kilka kroków dalej. Ja niby mam dzwonić do swojej genetyczki po 2 tyg od badania. Więc tak myślę, że od razu po Świętach spróbuje. O ile wystarczy mi odwagi... :)
 
aniu - im bliżej wyników tym bardziej wariowałam. Muszę dodać, że miałam robione badanie Fish z którego wyszło, że dziecko nie ma 3 najczęstszych wad, ale tydzień przed pełnymi wynikami też wariowałam. Głowa do góry, będzie dobrze, mocno w to wierzę.
 
Ania, ja jakoś jestem dziwnie spokojna. Kompletnie nie myślę o wynikach. Teraz w głowie mam tylko, czy po amnio wszystko jest ok. Dziś idę do lekarza, co jakiś czas boli mnie gdzieś w brzuchu i teraz to mnie najbardziej martwi...
 
reklama
ania jeżeli Łódź bada twoją próbkę to pewnie Genos. Zadzwoń i zapytaj kiedy będą wyniki i czy się martwić.
Ja czekałam ponad 4 tyg bo jeden laborant po prostu zapomniał wydrukować wynik!!! Ale zadzwoniłam i miła pani powiedziała że nie może mi przez telefon powiedzieć wyniku ale że mam spać spokojnie :) i natychmiast wysyłają wyniki kurierem do przychodni. oto telefon: 42 611 63 11
Poradnia: badania, testy genetyczne, BRCA 1, kariotyp - NZOZ Genos
 
Do góry