reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Asia 70 widzę że z tej samej miejscowości jesteśmy ja jestem mamuśką już dwa lata a widzę że pierwsze piociechy z tego samego roku mamy nic się nie martw najwyżej czasem z politowaniem będą cię za młodą babcię brać. Super taka różnica wieku no i macierzyństwo zupełnie inne.
 
Jolu , to może nasze "pierwsze" dzieci się znają :-)..ale byłby numer !

Misia, Azula, Kłaczek, Ania przekonałyście mnie gdzie moje miejsce ... nie tu wśród młodych :-D wracam zatem :tak:
 
Dziewczyny tak strasznie się cieszę! Przed momentem dzwoniłam do Wrocławia.. chromosomów jest tyle ile powinno :D wykluczono wady :D zdrowa dziewuszka w moim brzuszku mieszka :D huuuuuurrrraaaaaa !!! tak strasznie się cieszę i 3mam kciuki za wyniki pozostałych mam :*
 
reklama
Do góry