reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cykl贸w ... i nie tylko 馃榿鈽猴笍鉂わ笍

reklama

Magdusia88

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
17 Listopad 2019
Post贸w
645
Rozwi膮zania
0
Cze艣膰 dziewczyny! Powiem wam 偶e nie nastawiam si臋 偶e w tym cyklu uda艂o mi si臋 zaj艣膰 w ci膮偶臋. Ale dzis si臋 tak dziwnie czuje ze to az nieprzyjemne. Wczoraj mega senno艣膰 dzi艣 tez.. Lekkie zawroty, gor膮c, temperatura nie spada poni偶ej 37 stopni.
Owulacja pono膰 by艂a w czwartek b膮d藕 pi膮tek, by艂am u gina to mowil ze w艂a艣nie w tym czasie. A kalendarz mi pokaza艂 偶e 艣roda.
Wi臋c to ju偶 by艂y tydzie艅 po owulacji.
Ja te偶 mia艂am objawy haha, ale @ mnie wyj膮tkowo zaskoczy艂a i pojawi艂a si臋 ju偶 w 22 dc a nie, jak normalnie w 26, wi臋c nie mia艂am czasu wariowa膰 i si臋 doszukiwa膰.

Mam nadziej臋, 偶e to przesuni臋cie spowodowane jest poronieniem i 偶e w nast臋pnym cyklu ju偶 sie wszystko unormuje.

Powiem szczerze, 偶e si臋 troch臋 martwi臋, bo mi si臋 to nigdy nie zdarzy艂o, monitoruje sw贸j cykl w apce od 2017 roku i to jest pierwszy raz...

15 lipca mam wizyt臋 u ginekologa to zapytam jeszcze. A wy Mia艂y艣cie co艣 takiego, 偶e @ przyszla wcze艣niej ni偶 powinna?

Moje wyniki od endo nadal nie przysz艂y. Dzwoni艂am w poniedzia艂ek i dzisiaj. Babeczka mi powiedzia艂a, 偶e raczej wygl膮daj膮 dobrze i 偶e s膮 gotowe i na pocz膮tku nast臋pnego tygodnia mam si臋 ich w skrzynce spodziewa膰.

Jutro mam termin pierwszej rozmowy na laparoskopie diagnostyczn膮, boj臋 si臋 straszecznie, 3majcie kciuki

Motylekkk

Do艂膮czy艂(a)
8 Maj 2020
Post贸w
248
Rozwi膮zania
0
Ja te偶 mia艂am objawy haha, ale @ mnie wyj膮tkowo zaskoczy艂a i pojawi艂a si臋 ju偶 w 22 dc a nie, jak normalnie w 26, wi臋c nie mia艂am czasu wariowa膰 i si臋 doszukiwa膰.

Mam nadziej臋, 偶e to przesuni臋cie spowodowane jest poronieniem i 偶e w nast臋pnym cyklu ju偶 sie wszystko unormuje.

Powiem szczerze, 偶e si臋 troch臋 martwi臋, bo mi si臋 to nigdy nie zdarzy艂o, monitoruje sw贸j cykl w apce od 2017 roku i to jest pierwszy raz...

15 lipca mam wizyt臋 u ginekologa to zapytam jeszcze. A wy Mia艂y艣cie co艣 takiego, 偶e @ przyszla wcze艣niej ni偶 powinna?

Moje wyniki od endo nadal nie przysz艂y. Dzwoni艂am w poniedzia艂ek i dzisiaj. Babeczka mi powiedzia艂a, 偶e raczej wygl膮daj膮 dobrze i 偶e s膮 gotowe i na pocz膮tku nast臋pnego tygodnia mam si臋 ich w skrzynce spodziewa膰.

Jutro mam termin pierwszej rozmowy na laparoskopie diagnostyczn膮, boj臋 si臋 straszecznie, 3majcie kciuki
Ja mia艂am plamienie tydzie艅 przed okresem, malutkie a p贸藕niej przysz艂a @ ale to z op贸藕nieniem 5 dni.. Pierwszy raz w 偶yciu mia艂am taka sytuacje. Plus test z dwoma kreskami jedna s艂aba.. By艂am u ginekologa ale wszystko okej. Niv z艂ego tam nie widzia艂. Mowi ze powinno nied艂ugo uda膰 sie zaj艣膰 q ci膮偶臋 bo jestem mloda i zdrowa.
Jutro ide zrobi膰 krew to co mi zleci艂 wkoncu. Bo ostatnio sie zebra膰 nie mog臋.
Zrobi臋 jeszcze progesteron bo b臋d臋 w艂a艣nie odpowiedni膮 ilo艣膰 dni po owulacji.

Arielda

Do艂膮czy艂(a)
17 Kwiecie艅 2020
Post贸w
241
Rozwi膮zania
0
A u mnie okres za 2 dni wypada.. Nie testuje, bo nic z tego 馃様
Po plamieniu wraz ze 艣luzem po seksie wieczorem we wtorek, wczoraj i dzi艣 cisza.. A dzi艣 to nawet 艣luz si臋 przezroczysto mleczny pojawi艂 przy podcieraniu 馃し鈥嶁檧锔
Brzuch i jajniki mnie bol膮 ju偶 od poniedzia艂ku, tzn to taki ci膮gn膮cy b贸l oczywi艣cie okresowy, bo po tym progesteronie, to wiem 偶e nic z tego kolejny cykl si臋 ju偶 prawie wita ze mn膮 馃檪

Magdusia88

Do艂膮czy艂(a)
17 Listopad 2019
Post贸w
645
Rozwi膮zania
0
A u mnie okres za 2 dni wypada.. Nie testuje, bo nic z tego
Po plamieniu wraz ze 艣luzem po seksie wieczorem we wtorek, wczoraj i dzi艣 cisza.. A dzi艣 to nawet 艣luz si臋 przezroczysto mleczny pojawi艂 przy podcieraniu
Brzuch i jajniki mnie bol膮 ju偶 od poniedzia艂ku, tzn to taki ci膮gn膮cy b贸l oczywi艣cie okresowy, bo po tym progesteronie, to wiem 偶e nic z tego kolejny cykl si臋 ju偶 prawie wita ze mn膮
No niestety, tw贸j Progesteron nie pozostawia nadziei... Mo偶e spr贸buj stymulacji? Mo偶e jakis dobry lekarz co艣 pomo偶e...

Arielda

Do艂膮czy艂(a)
17 Kwiecie艅 2020
Post贸w
241
Rozwi膮zania
0
No niestety, tw贸j Progesteron nie pozostawia nadziei... Mo偶e spr贸buj stymulacji? Mo偶e jakis dobry lekarz co艣 pomo偶e...
Wezm臋 jeszcze grzecznie wg zalece艅 w tym lipcu znowu ovarin, euthyrox i dupek od 15dc do 25dc, zbadam 20-21dc progesteron i umowie si臋 na wizyt臋 kontroln膮. Z racji, 偶e mam ju偶 c贸rk臋 8,5 letnia to gin chcia艂 pierw zmusi膰 moje jajniki aby 'wr贸ci艂y na dobry tor' same... M贸wi艂am mu, 偶e zale偶y mi na dziecku, mam nadziej臋 偶e wie co robi, bo wyniki naprawd臋 mam super, cytologia bardzo dobra, minera艂y typu mg, potas, wapn, dodatkowo ob, morfo, prolaktyne te偶 艣wietne.. On uwa偶a, 偶e m贸g艂 mi namiesza膰 w pracy hormonalnej jajnik贸w stres (zmienia艂 si臋 u nas szef, mocna nerw贸wka by艂a plus czeka艂am na umow臋 na nieokre艣lony) i jednak moje zmiany nocne od 5 lat je mam i od p贸艂 roku gorzej znosz臋 i nie regeneruj臋 si臋 jak dawniej 馃様

Przykre to wszystko, 偶e jak jestem w ko艅cu gotowa na drugie dziecko to dziej膮 si臋 rzeczy, kt贸rym nie spodziewa艂abym si臋 馃檮 偶ycie, kto je przewidzi 馃し鈥嶁檧锔

Motylekkk

Do艂膮czy艂(a)
8 Maj 2020
Post贸w
248
Rozwi膮zania
0
Czesc DZIEWCZYNY :) musz臋 wam powiedzie膰 偶e moje samopoczucie nadal jest do kitu.. Jeszcze zacz臋艂am kicha膰 mam katar i kaszel.. Czuj臋 si臋 os艂abiona.. Ale odrazu m贸wi臋 to napewno nie korona wirus 馃槀馃槀馃槀馃槀
Jestem mega 艣pi膮ca i bez 偶ycia
. Jajnik lewy ci膮gle daje si臋 we znaki.
OKRES za 6 dni. I pewnie ma艂pa przyjdzie jak co艣 miesi膮c..

A JAK TAM WASZE NASTROJE?

Arielda

Do艂膮czy艂(a)
17 Kwiecie艅 2020
Post贸w
241
Rozwi膮zania
0
Ja czekam na @ wg kalendarza na by膰 jutro.
Dzis ju偶 ci膮gnie mnie podbrzurze do艣膰 mocno.. Pewnie zaczn臋 od razu pi膰 herbatki i bra膰 wiesio艂ka, nawet nie b臋d臋 czeka膰 na krwawienie 馃様 jestem taka z艂a i smutna, 偶e a偶 siebie za to nie lubi臋 馃う鈥嶁檧锔

Motylekkk

Do艂膮czy艂(a)
8 Maj 2020
Post贸w
248
Rozwi膮zania
0
Ja czekam na @ wg kalendarza na by膰 jutro.
Dzis ju偶 ci膮gnie mnie podbrzurze do艣膰 mocno.. Pewnie zaczn臋 od razu pi膰 herbatki i bra膰 wiesio艂ka, nawet nie b臋d臋 czeka膰 na krwawienie 馃様 jestem taka z艂a i smutna, 偶e a偶 siebie za to nie lubi臋 馃う鈥嶁檧锔
Kochana na pewne rzeczy niestety nie mamy wp艂ywu. Cho膰 by艣my chcialy to nie mamy.. Takie ju偶 to 偶ycie jest
Dla jednych laskawe dla innych wr臋cz przeciwnie.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Celia89 Staraczki - II po艂owa 2020 roku Staramy si臋 529
Martxx1 Staraczki 2020 z PCOS Staramy si臋 46
K Poszukuj臋 staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy si臋 19
aniaslu Og贸rkowe staraczki i mamu艣ki prywatnie Og贸rkowe staraczki i mamu艣ki 12602
L Prolaktyna i progesteron- staraczki Potrzebuj臋 porady 17
Verona26 OG脫RKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI Staramy si臋 5009
A Staraczki mieszkaj膮ce w UK ! Staramy si臋 127
PaulinaF Zastrzyki Neoparin Staramy si臋 21
Paulina_1982 Staraczki - I po艂owa 2020 roku Staramy si臋 34841
N P臋cherzyk graffa Staramy si臋 3
A Czy mog臋 by膰 w ci膮偶臋? Staramy si臋 23
Lalalala Prosze o rad臋. Czy mog臋 by膰 w ci膮偶y??? Starania Potrzebuj臋 porady 30
Blaankaa Staraczki - 2 po艂owa 2019 Staramy si臋 12380
Agne91 Metody dodatkowe przy staraniach Staramy si臋 0
R Staraczki z Histori膮 Staramy si臋 261
martini6 Staraczki ze sta偶em ponad rok Staramy si臋 1901
H wykres cyklu staraczki 35+ Staramy si臋 14
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Uda艂o si臋! :) Przysz艂e mamy 10969
martini6 Staraczki 鈥瀢eteranki鈥 2019 Staramy si臋 19
G Starania o pierwsze dziecko Staramy si臋 185
A Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynno艣ciow staraczki 2018 Staramy si臋 6027
1 Staraczki 2018-2020! :) Staramy si臋 45187
N Staraczki na 2018 Staramy si臋 28
jadzia715 Tak to my!Staraczki! !:-) Staramy si臋 3218
nafoczka "Staraczki" lista oraz BADANIA Ci膮偶a po poronieniu 9
yesenia Staraczki 35+ Staramy si臋 616
C Staraczki Staramy si臋 1
siwa84 Staraczki z Niemiec 2016/2017 Staramy si臋 28
xBUMx Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem ! Staramy si臋 46278
F Staraczki 2017 ;) zapraszam! Staramy si臋 87968
89Katia "I chcia艂abym i ..... " - grupa odk艂adaj膮cych starania o dziecko. Staramy si臋 1
P Staraczki to dla nas :) Przysz艂e mamy 0
P Staraczki to dla nas :) Staramy si臋 0
B Staraczki o male艅stwo w 2016 Staramy si臋 653
Julka89.89 Staraczki z Hashimoto Staramy si臋 1
A Staraczki na 2016 rok :) Staramy si臋 20211
yesenia Staraczki 30+ Staramy si臋 1082
Ruda Hetera Staraczki na Fb :) Staramy si臋 4
julia0903 Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie Staramy si臋 8180
Ola_456 Staraczki na 2015 - z Kafeterii. Staramy si臋 135
majdaczek14 Staraczki 2015 : ) Staramy si臋 34088
migduch Starania o 1 dziecko po 26 roku 偶ycia- staraczki od listopada 2014 Staramy si臋 11
madziolina_p Staraczki Styczen 2015 Staramy si臋 9709
madziolina_p Staraczki Stycze艅 2014 Staramy si臋 0
Lisica. Staraczki 2014 w ci膮偶y Mamy w臋drowniczki 873
czarna2532 Staraczki i mamy Nowy Jork Przysz艂e mamy 0
iwo:) Staraczki 2014 :) Staramy si臋 34028
mama05 Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :) Staramy si臋 1756
Straciatella Staraczki 2013 Staramy si臋 12306
mycha05 Staraczki sierpie艅 2013 :) Staramy si臋 966