reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Jestem Na Castagnusie drugi cykl. Nie mam juz takich dlugich cykli, przypuszczam, ze mam ladna owulacje (nie mam mozliwosci isc na monitoring).
Ja chcialam przygotowac siebie do staran.. ale moze w tym cyklu sie uda (jestem 6dpo).
A jak go bierzesz? Czytałam, że nie można rano jeśli się przyjmuje euthyrox 🤔
 
reklama
Ja biore go rano razem z kwasem foliowym ;)
Tak, jak bierzesz leki na tarczyce to bierz Castagnus wieczorem ;)
Dzięki 😉 już się łapię każdej opcji wspomagania póki gin nie zaleci pregnylu itp, okaże się w sierpniu 🙄
Jeszcze się ludzę, że w lipcu będę mieć tą nieszczęsną owu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a co możecie powiedzieć o Castagnusie lub Cyclodynonie?
Cyclodynonu nie biorę ale jeśli ovulomed max nie wyreguluje mi cykli to właśnie z nim spróbuję bo poleciła mi cyclodynon dziewczyna z wątku ciąża po poronieniu a castagnusa bralam 1 cykl i zamiast cykle mi skrócić to miałam wydłużone do ponad 60 dni z 40 i go odstawiłam.
 
Cześć dziewczyny! Powiem wam że nie nastawiam się że w tym cyklu udało mi się zajść w ciążę. Ale dzis się tak dziwnie czuje ze to az nieprzyjemne. Wczoraj mega senność dziś tez.. Lekkie zawroty, gorąc, temperatura nie spada poniżej 37 stopni.
Owulacja ponoć była w czwartek bądź piątek, byłam u gina to mowil ze właśnie w tym czasie. A kalendarz mi pokazał że środa.
Więc to już były tydzień po owulacji.
 
Cześć dziewczyny! Powiem wam że nie nastawiam się że w tym cyklu udało mi się zajść w ciążę. Ale dzis się tak dziwnie czuje ze to az nieprzyjemne. Wczoraj mega senność dziś tez.. Lekkie zawroty, gorąc, temperatura nie spada poniżej 37 stopni.
Owulacja ponoć była w czwartek bądź piątek, byłam u gina to mowil ze właśnie w tym czasie. A kalendarz mi pokazał że środa.
Więc to już były tydzień po owulacji.
Na tak wczesnym etapie, to wszystko moze byc :)
a widze, ze idziemy rowno ;) u mnie tez 7dpo ;)
 
Na tak wczesnym etapie, to wszystko moze byc :)
a widze, ze idziemy rowno ;) u mnie tez 7dpo ;)
O proszę :) nawet kawy nie wypiłam bo jakoś ochoty brak, wzięłam parę łyków. Za to pije wode.
Ale to pewnie po prostu tak mam.. Bo tak jak mówię nadzieji sobie nie robię dużych,
No i jajnik mnie boli.. Ale z racji tego ze okres za 6-7dni to po prostu może byc przez to .
 
O proszę :) nawet kawy nie wypiłam bo jakoś ochoty brak, wzięłam parę łyków. Za to pije wode.
Ale to pewnie po prostu tak mam.. Bo tak jak mówię nadzieji sobie nie robię dużych,
No i jajnik mnie boli.. Ale z racji tego ze okres za 6-7dni to po prostu może byc przez to .
Ja dwa dni temu odmowilam swojego ulubionego wina ;) napilam sie lyk.. i po prostu to nie jest to. :) chlop moj wczoraj dokonczyl butelke.. dzisiaj mam lekka glowe, ale winie psa, ktory mnie obudzil dwa razy w nocy..
Ja sobie tez nie chce robic nadzieji ;) bo jeszcze na tym etapie nie ma sensu :) mowia, ze zagniezdzenie moze byc od 6dpo-10dpo, wiec mam czas :p a prawdziwe dolegliwosci to nas dopiero dopadna po terminie :D

trzymam kciuki :)
 
reklama
Ja dwa dni temu odmowilam swojego ulubionego wina ;) napilam sie lyk.. i po prostu to nie jest to. :) chlop moj wczoraj dokonczyl butelke.. dzisiaj mam lekka glowe, ale winie psa, ktory mnie obudzil dwa razy w nocy..
Ja sobie tez nie chce robic nadzieji ;) bo jeszcze na tym etapie nie ma sensu :) mowia, ze zagniezdzenie moze byc od 6dpo-10dpo, wiec mam czas :p a prawdziwe dolegliwosci to nas dopiero dopadna po terminie :D

trzymam kciuki :)
Ja w sobotę wieczorem wypiłam dosłownie pol kieliszka wina, a na drugi dzień kac😂😂
 
Do góry