reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Ale ten czas leci! Gratulacje zdrowego dzidziusia [emoji7]Ale fajnie że o mnie wspominasz, wpadłam tu poczytać czy @rossig rozkręciła wątek (super udało się zebrać ekipę!) i dopiero zauważyłam że ktoś mnie wspomina. Muszę częściej sprawdzać powiadomienia [emoji28]
Tak leci szybciutko 🥰 Dziękuje ale widzę że i Ty jesteś w ciąży 🥰 bardzo się ciszę i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze ✊
Dawaj znać 😘
 
reklama
Trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji8]

Dawaj koniecznie znać jak sytuacja się rozwija [emoji38] teraz na pewno będzie dobrze [emoji123][emoji8] A ile dni jesteś już po terminie @?
Jakoś tak się złożyło że jestem a miał być cykl bezowulacyjny [emoji85][emoji14] ale to świeża sprawa. Beta dobrze przyrasta, badałam w sobotę i wczoraj, a co dalej będzie to zobaczymy [emoji4]
 
3mam kciuki, żeby jednak pękł. Może większa dawka leku?
Właśnie dziwię się, że nie da mi np 10 000j. Tylko jadę na 5 000j. No cóż, on uważa, że to odpowiednia dawka 🤷‍♀️

@aga.i.nieszka gratuluję 🎊 nie zaglądam na staraczki, nie służyło mi to chyba... I pominęłam tak świetne wiadomości 🤦‍♀️🥳
Zaciekawilo mnie, że napisałaś, że miał to być cykl bezowulacyjny, tzn. Jakie mial podstawy gin tak sądzić?

Jutro wizyta... Test z dziś lh pozytyw, czy to przez ovitrelle? Po co kazał mi robić te testy owu, jeśli zastrzyk mógł np sfałszowac wynik? Usg wszystko pokaże... Myślę, że znowu kicha.
Mój K odebrał wyniki nasienia, w sumie nie umiem ich zinterpretować, jedyne co mi utknęło w głowie to informacja z morfologi, że na 8% prawidłowych plemników, 33% ruch postępowy, mam te wyniki wydrukowane, czy któraś z Was się zna?
 
reklama
Byłam na usg w 12 dc i miałam dwa pęcherzyki o wymiarach 20 i 21 mm, owu miała być już tuż tuż, ale żaden test nie wyszedł mi pozytywny do 16 dc,
w 16 dc byłam znowu na usg i pęcherzyki miały już 27 i 31 mm. Gin kazała mi wziąć duphaston bo te wielkie pęcherzyki już zasługiwały praktycznie na miano torbieli. Z ciekawości zrobiłam jeszcze test w piątek - negatyw, od soboty rano pierwszy dupek, potem szybki seks już nie z myślą o dziecku tylko po prostu a w niedziele nagle skok temperatury [emoji28]
Po kilku dniach zbadałam progesteron który potwierdził że owulacja jednak była no i dwie kreski na teście [emoji14]
Właśnie dziwię się, że nie da mi np 10 000j. Tylko jadę na 5 000j. No cóż, on uważa, że to odpowiednia dawka [emoji2368]

@aga.i.nieszka gratuluję [emoji323] nie zaglądam na staraczki, nie służyło mi to chyba... I pominęłam tak świetne wiadomości [emoji2356][emoji3060]
Zaciekawilo mnie, że napisałaś, że miał to być cykl bezowulacyjny, tzn. Jakie mial podstawy gin tak sądzić?

Jutro wizyta... Test z dziś lh pozytyw, czy to przez ovitrelle? Po co kazał mi robić te testy owu, jeśli zastrzyk mógł np sfałszowac wynik? Usg wszystko pokaże... Myślę, że znowu kicha.
Mój K odebrał wyniki nasienia, w sumie nie umiem ich zinterpretować, jedyne co mi utknęło w głowie to informacja z morfologi, że na 8% prawidłowych plemników, 33% ruch postępowy, mam te wyniki wydrukowane, czy któraś z Was się zna?
 
Do góry