reklama

AngelSounds SMART

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Witajcie :)
Planuje kupić urzadzenie do "podsłuchiwania" dzidzi. Natrafiłam na AngelSounds. Wygląda obiecująco. Chcialabym poznać opinie posiadaczek tego cudaczka. Albo moze polecicie coś jeszcze lepszego ?

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Witajcie :)
Planuje kupić urzadzenie do "podsłuchiwania" dzidzi. Natrafiłam na AngelSounds. Wygląda obiecująco. Chcialabym poznać opinie posiadaczek tego cudaczka. Albo moze polecicie coś jeszcze lepszego ?
Polecam nie kupować w ogóle. Dla mnie to zbędny wydatek i wywoływacz niepotrzebnego stresu jak nie będziesz mogła "wyłapać" dziecka.

Ania0306

Rozwiązania
5
Ja też polecam nie kupować. Tyle nerwów przez to zjadłam. Trzy raz przez to u lekarza byłam bo serduszka nie mogłam znaleźć. Po dwóch tygodniach od kupna i tak nie był mi potrzebny bo już ruchy czułam. Jak dla mnie to zbędny gadżet i szkoda nerwów.

siwa84

Miasto
Karlsruhe
Rozwiązania
0
A ja polecam. Mnie bardzo uspokaja słuchanie serduszka. Dzidziuś miewa takie dni że jest spokojniejszy i wtedy słucham sobie.

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
A mieliście dokladnie ten model ?
Ja też polecam nie kupować. Tyle nerwów przez to zjadłam. Trzy raz przez to u lekarza byłam bo serduszka nie mogłam znaleźć. Po dwóch tygodniach od kupna i tak nie był mi potrzebny bo już ruchy czułam. Jak dla mnie to zbędny gadżet i szkoda nerwów.
Polecam nie kupować w ogóle. Dla mnie to zbędny wydatek i wywoływacz niepotrzebnego stresu jak nie będziesz mogła "wyłapać" dziecka.

reklama

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Dziekuje za odp :)
Jestem przed Nifty itp. Po wynikach zatem sobie kupię :) nie majątek a jaka frajda jak sie znajdzie serducho i posłucha do poduni
Od 16 tc. Na początku miałam małe problemy ze znalezieniem tętna maluszka i trwało to czasem 15-20 minut a teraz już wiem gdzie szukać więc znajduję praktycznie od razu. Poza tym dzidzia już wieksza.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Tygrysek1985 Plotki wózkowo - koleżeńskie 4

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test