reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

AngelSounds SMART

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
4 Listopad 2018
Postów
11 868
Witajcie :)
Planuje kupić urzadzenie do "podsłuchiwania" dzidzi. Natrafiłam na AngelSounds. Wygląda obiecująco. Chcialabym poznać opinie posiadaczek tego cudaczka. Albo moze polecicie coś jeszcze lepszego ? [emoji1]
 
reklama
Witajcie :)
Planuje kupić urzadzenie do "podsłuchiwania" dzidzi. Natrafiłam na AngelSounds. Wygląda obiecująco. Chcialabym poznać opinie posiadaczek tego cudaczka. Albo moze polecicie coś jeszcze lepszego ? [emoji1]
Polecam nie kupować w ogóle. Dla mnie to zbędny wydatek i wywoływacz niepotrzebnego stresu jak nie będziesz mogła "wyłapać" dziecka.
 
Ja też polecam nie kupować. Tyle nerwów przez to zjadłam. Trzy raz przez to u lekarza byłam bo serduszka nie mogłam znaleźć. Po dwóch tygodniach od kupna i tak nie był mi potrzebny bo już ruchy czułam. Jak dla mnie to zbędny gadżet i szkoda nerwów.
 
A ja polecam. Mnie bardzo uspokaja słuchanie serduszka. Dzidziuś miewa takie dni że jest spokojniejszy i wtedy słucham sobie.
 
A mieliście dokladnie ten model ?
Ja też polecam nie kupować. Tyle nerwów przez to zjadłam. Trzy raz przez to u lekarza byłam bo serduszka nie mogłam znaleźć. Po dwóch tygodniach od kupna i tak nie był mi potrzebny bo już ruchy czułam. Jak dla mnie to zbędny gadżet i szkoda nerwów.
Polecam nie kupować w ogóle. Dla mnie to zbędny wydatek i wywoływacz niepotrzebnego stresu jak nie będziesz mogła "wyłapać" dziecka.
 
reklama
Dziekuje za odp :)
Jestem przed Nifty itp. Po wynikach zatem sobie kupię :) nie majątek a jaka frajda jak sie znajdzie serducho i posłucha do poduni [emoji173]
Od 16 tc. Na początku miałam małe problemy ze znalezieniem tętna maluszka i trwało to czasem 15-20 minut a teraz już wiem gdzie szukać więc znajduję praktycznie od razu. Poza tym dzidzia już wieksza.
 
Do góry