reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 007
reklama
1 ciąża - 1cykl (22lat)
2 ciąża - 1cykl (24lata)(utracona)
3 ciąża - 10cykl (29lat)
4 ciąża - 6cykl (34lata)(obecnie 10tc)
 
6 cykl. Poprzednie 5 było ze stymulacją hormonalną, a ten szósty miał być bez starań, a tu taka miła niespodzianka :)
 
Pierwsza ciąża - nie do końca wpadka, bo od trzech miesięcy rozmawialiśmy, że może już czas na dziecko ale "baliśmy" się i tak cały czas kończyło się tylko na rozmowach. W sierpniu spontanicznie pojechaliśmy na tygodniowe wakacje i w ich trakcie postanowiliśmy, że od razy po obronie mojego męża (wrzesień) bierzemy się za starania. Okres miałam dostać albo podczas tego urlopu albo dosłownie dzień/dwa po powrocie. Ale coś okres nie przychodził, zrobiłam test i dwie kreski.
Za drugim razem wspólnie zdecydowaliśmy, że jesteśmy gotowi na dwójkę, zaczekaliśmy do owulacji i od razu bingo.
Za trzecim razem wpadka ;)
Tak więc u mnie generalnie starań żadnych nie ma, bo od razu zachodzę w ciążę ;)
 
11 miesięcy, próbowaliśmy różnych rzeczy, zaszliśmy w cyklu w którym zaczęłam brać suplementy dla starających się o dziecko kobiet, żelazo i dodatkowo kwasy omega.
 
Byłam w ciąży 5 razy, więc ciężko mi się wpisać 😂
Za pierwszym (nieplanowana) a później 5, 4, 17 i 2 razem 😊
Jedną ciążę straciłam. Tą, o którą starałam najdłużej. W ciążę po stracie zaszłam po drugiej @ po zabiegu.
 
reklama
W pierwszą ciążę zaszłam w 1 cyklu. Niestety poroniłam. Kiedy mój organizm odpoczął i znowu zaczęliśmy starać się o dziecko udało nam się w 2 cyklu. Synek ma teraz 3,5 roku i poważnie zastanawiamy się nad 2 dzieckiem. Boję się, że tym razem może nie udać się tak szybko zajść w ciążę.
 
Do góry