reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 007
reklama
17 cykli ... ciężkich cykli. Przepełnionych bólem, złością, rozpaczą ...
Skończyło się na in vitro
Pierwsze podejście udane ;)
Obok śpi 11 mc szczęście nie z tej Ziemi;)
 
Pierwsza ciąża - w trzecim cyklu - niestety poronienie w 9t.

Druga ciąza - w pierwszym cyklu po 3 miesiącach przerwy od poronienia - obecnie jestem w 9t :))))
 
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
 

Załączniki

  • 13910B5B-3C87-4B60-8AFE-4512C5A3BA4C.jpeg
    13910B5B-3C87-4B60-8AFE-4512C5A3BA4C.jpeg
    309,7 KB · Wyświetleń: 198
Dziewczyny mam pytanie rano zrobiłam test płytkowy Pink z rossmana 10uml wyszedł jak na zdjęciu jakieś dwie/trzy godziny później udałam się do apteki po dwa kolejne testy ,które wyszły negatywne. Co o tym myślicie ?
Dziwnie wygląda, taki rozlany ten pasek do połowy, a drugiej połowy nie ma[emoji2368] Ja bym obstawiała ciążę, ale najlepiej jutro rano idź na betę i będziesz miała pewność po południu :)
 
Dziwnie wygląda, taki rozlany ten pasek do połowy, a drugiej połowy nie ma[emoji2368] Ja bym obstawiała ciążę, ale najlepiej jutro rano idź na betę i będziesz miała pewność po południu :)
Tylko dziwi mnie to ze te dwa apteczne wyszły negatywne ale może już miałam zbyt bardzo rozcieńczony mocz, nie wiem🤷🏼‍♀️
 
Tylko dziwi mnie to ze te dwa apteczne wyszły negatywne ale może już miałam zbyt bardzo rozcieńczony mocz, nie wiem[emoji2372]
Apteczne nie oznacza lepsze. Mój pierwszy pozytywny wyglądał tak - ledwo było widać cokolwiek i to po 2h od zrobienia dopiero, a nie po "przepisowych" kilku minutach.
Beta rowieje wątpliwości:) U mnie w dniu zrobienia testu ze zdjęcia beta wynosiła 54 [emoji854]
Screenshot_20210315-202619_Gallery.jpeg
 
Apteczne nie oznacza lepsze. Mój pierwszy pozytywny wyglądał tak - ledwo było widać cokolwiek i to po 2h od zrobienia dopiero, a nie po "przepisowych" kilku minutach.
Beta rowieje wątpliwości:) U mnie w dniu zrobienia testu ze zdjęcia beta wynosiła 54 [emoji854]Zobacz załącznik 1248723
To jestem w szoku odnośnie twojego przypadku bo kreseczka slaba
 
reklama
co w sytuacji, kiedy nie mogę rozpoznać kiedy mam płodny śluz? ja nie mogę poradzić sobie z określeniem owulacji u siebie… czy naprawdę obserwacja śluzu daje wiedzę o cyklu? ja nie potrafię tego ogarnąć kompletnie. Wszędzie piszą, że płodny śluz to taki ciągnący się przezroczysty, jak jajko. To ja w takim razie miałam nie raz taki, jak jeszcze brałam pigułki (lekarz po badaniu zawsze mówił, że u mnie owulacja nie występuje – to było podczas brania tabletek). Ogólnie nigdy nie mam tak żeby nie mieć jakiegokolwiek śluzu lub uczucie suchości – czyli tak, jak piszą o śluzie niepłodnym. Co jak np. mam dużo śluzu, ale to jest taki delikatnie zabarwiony na różowo teoretycznie w połowie cyklu? To jest w końcu płodny czy nie? Jak mam to sprawdzać w końcu? Dodam, że mam już jedno dziecko.
 
Do góry