reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 009
Nam udało się w drugim cyklu. Zaznaczyć chcę jednocześnie, że to był również drugi cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, które brałam przez 7 lat:-).
 
reklama
Witam

Nam sie udalo za pierwszym razem:-)ale moglo miec wplyw to ze odstawilam pigulki miesiac wczesniej.

Zycze powodzenia starajacym sie:-)
 
My też mieliśmy to szczęście...za pierwszym razem, i to w urodziny męża ;) powodzenia........
 
mnie sie udalo za trzecim razem. ale te trzy miesiace to byl dla mnie koszmar. juz zaczynalam myslec ze cos jest ze mna nie tak. ale udalo sie.
 
A my staralismy sie 8 cykli w 9 sie udało,nareszcie,cieszymy sie bardzo!!!!niema dziewczynki reguły,im bardziej sie chce tym jest wiekszy problem,ale udalo sie i tzreba sie tylko cieszyc!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
nam tez udało się w pierwszym cyklu ale niestety poroniłam i na następne czekalismy kolejne 4 miesiące i udało się. Nigdy nie trzeba tracić nadzieji :-)
 
reklama
U mnie tak samo za pierwszym razem sie udalo.A jestesmy jeszcze bardziej szczesliwi ,bo planowalismy chlopca i udalo sie jak nic.Kolezanka dala mi super kalendarz-jej tez sie udalo.wiec i my sprobowalismy.To byl strzal w 10.:-D
 
Do góry