reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Apel o pomoc dla szymka

nadziejka82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Lipiec 2009
Postów
176
"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci. Paulo Coelho "

Szymuś urodził się 25.07.2011 r., w drugiej dobie życia zdiagnozowano u niego złożoną wadę serca Tetralogia Fallota (TOF). Przeszedł już dwie operacje - pierwszą w 3 tygodniu życia, drugą gdy miał 10 miesięcy.
Mimo wielu tygodni spędzonych w szpitalu i wielu ciężkich przeżyć, Szymcio jest radosnym, ruchliwym dzieckiem. Uwielbia zabawy na świeżym powietrzu:
w piaskownicy, na huśtawce, na zjeżdżalni. Jeździ autkami wołając „brum brum” i buduje skomplikowane wieże z klocków. Jest naszym oczkiem w głowie. Przynosi nam i całej rodzinie wiele radości.

13.jpg

Operacje w Polce nie przyniosły zamierzonych rezultatów, wady nie udało się skorygować. Nadzieję na wykonanie pełnej, ostatecznej korekty wady i na normalne życie dla Szymka dał nam prof. Edward Malec operujący w Klinice Uniwersyteckiej w Muenster w Niemczech. Koszt operacji to 36 500 Euro. Niestety na dzień dzisiejszy sfinansowanie tak drogiej operacji jest poza granicami naszych możliwości finansowych. Dlatego też, bardzo prosimy o pomoc i wsparcie ludzi dobrej woli. Życie Szymusia jest dla nas bezcenne.

Apel o pomoc

Szymek jest dla nas całym światem, jedynym i długo wyczekiwanym dzieckiem. Ma dopiero dwa latka, a tyle już przeszedł. Jeśli ma szansę na normalne życie musimy z niej skorzystać, po prostu musimy mu ją dać.
Każdy dzień bez korekty całkowitej zwiększa ryzyko, że dojdzie do nieodwracalnych zmian w sercu. Pełna korekta powinna być wykonana do roku życia, a Szymek ma już 2 latka. Zróbmy wszystko by dać Szymkowi szansę życia w zdrowiu!

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zechcą nam pomóc.
Alicja i Andrzej Sidło


6.jpg9.jpg

Pieniądze zbieramy za pośrednictwem Fundacji na rzecz dzieci z wadami serca CorInfantis
Nr konta: 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 z dopiskiem „Szymon Sidło”


lub przez stronę siepomaga.pl "Dziurawy Szymek"

Więcej informacji zamieściliśmy na stronie www.facebook.com/DlaSzymka
 

Załączniki

 • 13.jpg
  13.jpg
  25,2 KB · Wyświetleń: 216
 • 6.jpg
  6.jpg
  45,6 KB · Wyświetleń: 239
 • 9.jpg
  9.jpg
  33,1 KB · Wyświetleń: 244
reklama
WEŹ UDZIAŁ W AKCJI WRZUTA DLA SZYMKA!
25-go lipca Szymcio miał urodziny, skończył dwa latka. 3-go września będzie miał imieniny.
W tym okresie aktywna jest akcja:

KLINKIJ

Dziurawy Szymek: Fundacja na Rzecz Dzieci z wadami serca Cor Infantis zbiera w Siepomaga.pl
WRZUĆ PARĘ ZŁOTÓWEK

W tym roku Szymek nie czeka na prezenty, czeka na „naprawę” serduszka. Na plaży zbierał kamyki i muszelki, teraz zbiera złotówki, pomóż zapełnić jego małe wiadereczko.
Pamiętaj, że każda kwota się liczy!

Zrób coś jeszcze, ogłoś wszem i wobec, roześlij dalej informacje, że gdzieś w wielkim świecie Internetu mały Szymek czeka na skromne prezenty urodzinowe.

Prawda że pomaganie jest proste?

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Szymka:
OD SERCA DLA SERCA SZYMCIA

Za wszelką formę pomocy serdecznie dziękujemy,
Alicja i Andrzej Sidło
 
Do góry