reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jeju wystarczy ze na 2godz znikne i juz ktoras marcoweczka rodzi;-)
Maniulka WIELKIE GRATULACJE wszystkiego naj dla Ciebie, Dzidorka i Tatusia!!:-):-):-):-)
 
reklama
rozwarcie też podobne w szpitalu bo 4 palce to 8 cm nie? Mi położna mówiła, że mam 4 a przy 5,5 sie rodzi :tak:
a ja myslalam zawsze ze 1palec to jest 1cm...dopiero teraz do mnie dotarlo ze przeciez jakby sie mialo rodzic przy rozwarciu 10cm to tyle co dwie dłonie, a tak to by chyba zadna nie urodzila:rofl2: glupek ze mnie:-p ale tez mam powod do radosci bo ginka mowila mi ostatnio na wizycie ze mam rozwarcie na 1palec czyli to sa cale 2 cm!! hehe:-):-):-):-)
 
Maniulka ogromne gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i Twojej Córeczki!!!:tak:
 
Ale ja Wam zazdroszczę i dobijam się tym, że już 14 dzieciaków się urodziło, a moje się bawi w chowanego:(
Chyba zaraz się popłacze-takiego mam doła.........................................


Nie martw się, nie masz powodu, deo swojego terminu masz ok. 2 tyg, wiec uszka do góry :)
 
a ja myslalam zawsze ze 1palec to jest 1cm...dopiero teraz do mnie dotarlo ze przeciez jakby sie mialo rodzic przy rozwarciu 10cm to tyle co dwie dłonie, a tak to by chyba zadna nie urodzila:rofl2: glupek ze mnie:-p ale tez mam powod do radosci bo ginka mowila mi ostatnio na wizycie ze mam rozwarcie na 1palec czyli to sa cale 2 cm!! hehe:-):-):-):-)

gosia88 ja też tak myślałam :rofl2: ze mnie też głupek bo to się logiczne wydaje
i ja tak jak ty rozwarcie na palec czyli 2 cm
a od kiedy tak masz? może coś się ruszyło od tej pory
 
mam tak nie wiem od kiedy ale dowiedzialam sie o tym w tamtym tyg w środe:tak:
mi sie wydaje ze cos sie ruszylo bo od 2dni caly czas mnie pobolewa brzuch jak na okres, jakies dziwne kłucia mam i niesamowite co mi sie z nogami dzieje-ide sobie normalnie i mnie łapia jakies "prądy" przez cale udo, wczoraj to mnie mama zlapala bobym sie przewrocila:baffled: zobaczymy znow w ta srode mam wizyte to sie dowiem... a tak w ogole to przepraszam bo pisze nie na tym watku co trzeba i zasmiecam:zawstydzona/y:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry