reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aromek pomocy proszę

Judysska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2021
Postów
51
Witam, dziewczyny jestem 3 dni po kuracji aromkiem I od wczoraj wieczora bolą mnie strasznie jajniki ale to tak że aż mi niedobrze, czy któraś tak miała? Lekarz rodzinny nie może mnie przyjąć, mój gin też dziś nie przyjmuje a nie chce go męczyć telefonicznie bo juz zawracam mu głowę często, jem Glucophage I nie chce się faszerować niepotrzebnie tabletkami, jeżeli któraś miała taki przypadek proszę o podpowiedź, co mogę brać żeby nie zrobić mieszanki wybuchowej? Nospa? Przeciwbólowe? Czy to w ogóle normalne że mnie tak boli? Mam teraz inne dawkowanie, ostatnio bolały jajniki ale nie aż tak że nie mogę wytrzymać, a w weekend czeka mnie pracująca sobota i niedziela i nie wiem jak to ogarnąć
 
reklama
Do góry