reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Asamax

No niektóre kwestie owszem,szczególnie jeżeli ktoś używał Asmaxu wcześniej,ale dobrze że mimo wszystko zasięgnełaś porady lekarskiej.
 
reklama
nie, pewnie , ja lekarzy nie ignoruję tylko do końca nie ufam ich diagnozom, każdy z nas ma inne doświadczenia przecież? i więcej czasu by coś doczytać
 
nie wiem czy wiecie ale przeczytałam ostatnio nawiązując jeszcze do tematu-że asamax zmniejsza ryzyko zachorowania osób chorych na wzj itd. na raka oczywiście przy regularnym stosowaniu?!
 
2 lata temu wykryto u mnie CU, od tego czasu stosuje Asamax, jakie masz pytania? odpowiem na wszystkie. Na mnie ten lek dziala bardzo dobrze, biegunki ustapily, bole brzucha wystepuja sporadycznie, obecnie nie mam objawow, ale lek przyjmuje codziennie.

a powiedz mi czy ktoś powiedział Ci o tym że asamax jest chemoprewencyjny i warto go brać również podczas remisji choroby?
 
Do góry