reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry

reklama
herriet - Comfort, czyli jesli dobrze pamietam jest to mleko polecane dla dzieci z kolka i nadmiernym ulewaniem My tez próbowaliśmy na poczatku tego mleczka u naszego babelka ale niestety wymiotował nam po nim:-( Skoro piszesz, ze zadne kremy i masci nie pomagają twojemu babelkowi, to moze warto spróbować zmienic mleko na np. Aptemil Pepti, czyli dla dzieci ze skaza bialkowa Nasza GP nam tez mowila, ze nasz Miki nie ma skazy i ze nie trzeba zmieniac mleka ale my jej nie posluchalismy i zmienilismy i od razu bylo widac roznice Co prawda Miki ma juz ponad rok i nadal walczymy z egzema ale to juz nie jest to samo co na poczatku Na pewno zmiana mleka duzo pomogla, dodatkowo oczywiscie masci o ktorych juz wczesniej pisalam
 
harriet - aptemil Pepti nie kupisz w Tesko, tylko w aptece Ja kupuje w Bootsie Tylko, ze wczesniej trzeba je zamowic bo nie zawsze je maja Ono nie jest na polkach jak kazde mleko muszisz je kupic przy "ladzie" tam gdzie kupuje sie lekarstwa na recepte
 
Wczoraj kupiłam w aptece mleko SMA dla dzieci z nietolerancją laktozy. Po jakim czasie od podania powinno się polepszyć (jesli rzeczywiście dziecko jest uczulone)? Na razie nie widzę żadnych zmian...
 
Ciezko powiedziec po jakim czasie Jezeli na chwile obecna twoj aniolek ma silno alergie i jest ona bardzo widoczna na ciele To wydaje mi sie, ze tak po tygodniu powinnas zauwazyc jakos roznice ale napewno alergia tak szybko nie zniknie z ciala Ja nie podawalam nigdy SMA mojemu dziecko wiec nie znam sie na tym mleku To mleko jest dla dzieci tylko z nietolerancja laktozy czy tez na mleko bo moze byc tak, ze dziecko nie jest uczolone na laktoze i wtedy nie zauwazysz zadnych zmian Po prostu to mleko nadal moze nie pomoc twojemu dziecku A tak w ogole dlaczego stawiasz, ze jest to uczulenie na laktoze? jesli np. jest to uczulenie na laktoze to ja bardziej stawialabym na kupienia mleka NUTRAMIGEN Ono jest od razu dla dzieci ze skaza bialkowa, nietolerancja laktozy i glukozy jesli sie nie myle
 
Do góry