reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

aukcje :-)

reklama
monia mam spodnie :) dzięki są cudne, i rozmiarówka i długość i kolorek :) eh jestem mega zadowolona, a że sztruksy mają podobny rozmiar to trzeba podziałać :) no i bardzo szybka przesyłka :) mimo wiadomo tych 3 zł hehehehe ( ale to już o co chodzi wiemy tylko my ) jeszcze raz dzięki.
 
monia a te sztruksy to rozmiarowo podobne do tych co od ciebie teraz kupiłam co? a materiał ten sztruks to taki ok twoim zdaniem? a długość też podobna do tych moich co kupiłam? eh pytań wiele
 
monia a te sztruksy to rozmiarowo podobne do tych co od ciebie teraz kupiłam co? a materiał ten sztruks to taki ok twoim zdaniem? a długość też podobna do tych moich co kupiłam? eh pytań wiele

juz nie pamietam jaka one maja dlugość...
juz wywalilam kartke z poprzednimi wymiarami.. prosze zmierz te co Ci przyszly i porownaj z wymiarami w aukcji.

Co do materialu to sztruks jest miekki i mily w dotyku.
 
już sobie wszystko porównałam, troszkę dłuższe są . ale tylko 3 cm zawsze można skrócić. :) a tak wszystko gitara :)
 
reklama
Do góry