reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

B O L E S ł A W I E C !!!!!!

reklama
Witam serdecznie :) pozdrawiam z naszego zachmurzonego dzisiaj miasta... :)


Ps dziewczyny... a tak korzystajac z okazji.. Moze pogadamy o tym gdzie planujecie rodzic... U nas, czy moze w innym miescie? Bo ja szczerze mowiac bede sie zapierac rękoma i nogami przed naszym szpitalem... :no:
 
Vanilla ja planuję Zgorzelecką porodówkę. Ale to raczej wyjdzie w praniu :). Natomiast na temat naszego szpitala jest coraz więcej przychylnych opowieści. Wiadomo, wszędzie jest coś.
 
No właśnie ja tez planuje zgorzelec (bylam, wiem jak jest...i mam porownanie tutaj a tam...).. Zwlaszcza, ze chodzi mi o dr Kukulę. On prowadzi moja ciaze i jako lekarz jest jak dla mnie nie do zastapienia. Tylko, ze wiadomo-plany planami, a jak zaczna sie bole i nie bedzie nikogo pod reka, kto moglby mnie zawiesc to nie bedzie mi wesolo... A nasz szpital...hmmm..szpital...nasi szpitalni lekarze to zgroza...
 
Vanilla jaki ten świat mały. I moją ciążę prowadzi dr Kukuła :-D
Jako jedyny dał mi poczucie bezpieczeństwa. I za to dzięki mojej teściowej że mnie na niego namówiła :-D.
 
A ja planowałam obadać zgorzelecki szpital ale jakoś nie mam jak tam pojechać i zobaczyć........
A chodzisz może do szkoły rodzenia????
 
A ja chyba cie kiedys u dr widzialam.. :happy:
Zgorzelecki szpital jesli chodzi o opieke jest naprawde ok. Lekarze nic nie ukrywaja, mowia po co i dlaczego dane badania czy leki, przychodza czesto do swoich pacjentek.. nawet pielegniarki i salowe sa o niebo lepsze niz te u nas - mile i opiekuncze. Jak lezalam tam to dr Kukuła przychodzil do mnie nawet w nocy jak spalam, sprawdzac czy wszystko wporzadku (mowily mi inne dziewczyny z sali, ze pytal je o mnie itd) .. Tam moze jedynie przerazac dr Dereń (ordynator)..bo ma specyficzne podejscie do czlowieka ... Ale mimo to jest tez dobrym lekarzem.

Co do szkoly rodzenia..Nie nie chodze.. nawet nie myslalam o tym by sie zapisac..
 
reklama
No to ładnie....Ty masz ułatwioną wizję bo widziałaś zdjęcia na BB ., A Twoje gdzie? :-):-):-):-):-D

A o dr Dereniu słyszałam już co nie co...:happy:
Ja tak się zastanawiam czy tam można pojechać obadać oddział, dowiedzieć się co trzeba ze sobą wziąć ( bo ponoć każdy szpital inaczej :rofl2:) i dowiedzieć się jak tam jest z porodem rodzinnym. Choć nie wykluczam, że zdecyduję się na cc, ale póki co nie wiem jakie podejście do tego ma dr Kukuła, bo w środę nie zapytałam juz o to...
 
Do góry