reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do in vitro

Kinia9292

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Październik 2019
Postów
136
Cześć, pytanie do osób, które miały in vitro. Czy badania, które są do niego niezbędne typu wirusologia, cytologia itp. potrzebne były przed rozpoczęciem stymulacji czy musiały one być do punkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź 😊
 
reklama
Rozwiązanie
Zdecydowanie przed rozpoczęciem [emoji2955]
A jeszcze mam pytanie czy wystarczy gdy wyniki będą np. dwa dni przed stymulacja? Czy można wszystkie dokumenty podpisać wcześniej, przed okresem wizyta a potem część brakujących wyników? Nie wiem czy wcześniej wszystkie zdążą przyjść A nie chciałabym zmarnować kolejnego miesiąca.
Zdecydowanie przed rozpoczęciem [emoji2955]
A jeszcze mam pytanie czy wystarczy gdy wyniki będą np. dwa dni przed stymulacja? Czy można wszystkie dokumenty podpisać wcześniej, przed okresem wizyta a potem część brakujących wyników? Nie wiem czy wcześniej wszystkie zdążą przyjść A nie chciałabym zmarnować kolejnego miesiąca.
 
Rozwiązanie
Do góry