reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Ja zero witamin bo nie połknę tabletki za żadne skarby a młody rośnie ponad normę :)
Wiecie co? Mój dzidziuś prawie nie śpi. Brzuch się rusza cały czas bez przerwy. Nie działa spacer chodzenie nic. Popołudnie i wieczór to już rewolucja prawie. Wczoraj 3 godziny oglądałam w łóżku seriale i było cicho bo miałam słuchawki a brzuch dyskoteka. Zasnąć nie mogę bo wbija mi te patyczki tak boleśnie że nie ma dobrej pozycji. Strasznie ruchliwy egzemplarz :)
 
reklama
Dziewczyny nie martwcie się póki co tą wagą. Mój synek też był do przodu o 2 tyg z wagą, a urodził się w 37 tc ważąc 3550 g ;) jakby do 40 tc dociągnął to ponad 4 kg by miał. Także nie jest powiedziane, że każda z Was będzie w tej ciąży aż do 40-42 tc. Poza tym zakres błędu usg też już jest coraz większy, a pod koniec ciąży to już w ogóle może być nawet 1kg rozbieżności.

G.abi moja tez mocno ruchliwa tylko ze względu na ułożenie poprzeczne zupełnie inaczej ją czuje niż w pierwszej ciąży. Być może juz nie pamiętam, ale mam wrażenie, że synek był spokojniejszy ;) dał czadu dopiero po porodzie. Liczę, że tym razem będzie na odwrót - ruchliwa w brzuchu, spokojna po urodzeniu ;)
 
Ja biorę witaminy jak odstawiłam odrazu hemoglobina mi spadła i w tym czasie jak nie brałam to mój mały i tak ładnie przybierał
 
Tez gdzieś czytałam, ze przez witaminy dzieci się większe rodzą ;) ja biorę Mama Dha dwa razy dziennie, a w sumie sa podzielone zdania, czy brać suplementy diety, czy lepiej nie.. Ważne, zeby się zdrowo rozwijały, a czy bedą mniejsze, czy większe nie zależy od nas :)
 
Mój lekarz twierdzi, że od witamin duże dzieci się rodzą...
Elianna moja mała mi gmera właśnie "przy wyjściu" od środka. To bardzo dziwne uczucie, ani nie ból, ani nie przyjemne no masakrycznie dziwne. Jakby była tam klamka to by pewnie wylazła. Mam przez to schizy, wystarczy, że szyjka krótka, a ona ją jeszcze okopuje. A brak oddechu to dlatego, że może dziecko nożki prostuje i ci uciska przeponę.
 
Który wątek jest zamknięty? Ten?
Dzięki za kciuki dziewczyny ale nie jest dobrze.
Mały Iwo 1400gram
Niestety prawdopodobnie zastawka Mitralna się nie domyka do końca
Nic nie wiem co to znaczy czym to grozi ani co dalej
Łeb mi pęka
We wtorek mam dzwonić, najpierw wizyta na klinice a potem znów echo
Mam doła
W dodatku mój facet tak mnie wspiera że wolałabym żeby gdzieś wyjechał na koniec świata
Egoista cholerny
Żyć mi się nie chce
 
Gabi nie martw sie piszesz ze prawdopodobnie może bedzie dobrze i tego ci życzę i trzymam za Iwo kciuki a mężem sie nie martw mój tez taki jest ze nie da po sobie poznać ze sie martwi ale wiem ze tak jest może twój podobnie ma
To jest otwarty wątek
 
Gabi nie ma co panikować za szybko. Wszystko trzeba jeszcze dokładnie sprawdzić. Dobrze, że też zauważyli coś teraz. Wszyscy będą przygotowani. A facetem faktycznie się aż tak nie przejmuj. Gdybym ja panikowała, a mój w tym momencie też zaczął beczeć i lamentować co to będzie to ja bym emocjonalnie wysiadła. Mój zawsze stara się być niewzruszony i myśleć pozytywnie. To ja jestem od czarnych scenariuszy i załamki.
 
reklama
G.abi jeszcze nie jest przesądzone. Póki dzidziuś jest w brzuszku nic mu nie grozi i najważniejsze że sie dobrze rozwija. W koncu to juz kawał chłopa:) zrob echo i wtedy dopiero rozmyslaj ale pamiętaj że w razie czego medycyna jest tak zaawansowana że takie zastawki jej nie straszne ;) bądź dobrej myśli a faceta zagon do sprzątania bo chyba mu z Tobą za dobrze ;)
 
Do góry