reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Ty masz duże dziecko ja mam jakąś wąską miednicę :D Ale zobaczysz damy radę, może akurat Twój mały wyjdzie w 38 tyg, albo później zwolni trochę z wagą. Ja nie wiem ile moja waży i zastanawiam się, czy mi lekarz powie teraz na wizycie we wtorek, a jestem baaardzo ciekawa.
 
reklama
A pytałaś się kiedyś jak wygląda skurcz, a dzisiaj położna mówiła nam, że skurcz zaczyna się od góry brzucha pod biustem i schodzi w dół brzucha i tak się go czuje. Więc myślę ja skurczy nie miałam jak do tej pory, to raczej stawiania się brzucha, bo robi się napięty..
 
Kaana o to samo dzis Polozna pytałam i jak jej opowiedziałam co czuje to powiedziała ze wyglada to na skurcze ze macica ćwiczy
 
Mi się robi cały twardy a nie czuje żadnego schodzenia, nie czuję najpierw tego na górze czy coś.. Sama nie wiem.
Lekarz mi kiedyś powiedział, że dziecko ruchami może pobudzić macice to skurczu albo czasami wypnie się tak, że możemy myśleć, że to skurcz ale macica musi być twarda na całej długości..
 
A mi dzidzia tam gdzies dołem gmyra... Dziwnie mi z tym :p W ogóle to ona się tak czasem jakoś dziwnie obraca, ze potrafi mi cos ucisnać i robi mi się jakoś tak nagle ciężko.... W sensie, źle mi się oddycha. Ma tak któraś z Was?

Dziewczyny, ja mam szerokie biodra ale jakoś nie wierzę, że mi to pomoże. Póki co nie wierzę w nic :p
 
Elianna tez tak mam, ze nieraz cieżko mi sie oddycha i czasem mnie tak kopnie dziwnie nisko, ze aż podskocze ;) nie jest to zbyt przyjemne :)
Jeżeli chodzi o infekcje to chyba faktycznie nie będę robic posiewu, tylko zaufam lekarzowi..
Pkowalska moj tez jest duzy (o 2 tygodnie) jak na swój wiek. Tez sie zaczęłam zastanawiać jak ja urodzę takiego dużego łobuza jak tak bedzie rósł :p ale moze to sie unormuje za jakiś czas :)
A co do skurczy tez rozkminiam, czy to skurcze, czy napiety brzuch, bo zazwyczaj twardnieje mi na wieczór, ale nie czuje żadnego schodzenia z gory na dół, tylko ogolnie jest twardy. W kolejnej ciazy (jak sie uda) to będę juz mądrzejsza :p
 
Teraz jestem w 28 tc, ale dokładnie tydzień temu jak byłam na wizycie to był 27 tc, a moj ważył 1385g i mi ginekolog powiedział, ze moze ogolnie duzy sie urodzić :p
 
reklama
Do góry