reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Madzia ja nie miałam
Juz po wizycie u malutkiego wszystko dobrze waga 1840 lekarz powiedział ze w normie jak na 30 tydzien chociaz z aplikacj pokazuje mi ze tyle to powinien ważyć w 32 tyg no ale skoro lekarz tak mówi :-) dostałam skierowania na następne wyniki poprzednie mu sie nie spodobały oczywiście mam anemię ale bardziej mu sie nie spodobało te badania co miałam robione na puchnięcie białko całkowite mam za niskie dał jakieś dalsze badanie ale nazwy nie moge rozczytac a zapomniałam jak mówił cos na T lub F ;-) plus poziom żelaza i hbs i z wynikami jak najszybciej mam sie zgłosić do niego
 
reklama
pkowalska to Ty już masz 30 tc? :D Oooo :D 1840, to już taka ładna waga dla dzidziusia :)) W tych aplikacjach waga zawsze jest jakaś zaniżona, moja mała już dawno waży pewnie ok 1000g, a w aplikacji mam 500-700 czy jakoś tak. Srutututut

Rób badania i do lekarza. Trzymamy kciuki by było wszystko OK ;)

Madzia ja tez byłam leczona w ciemno, ale póki co mam spokój :)
 
Madzialenka ja w ciąży już mialam 3 razy infekcje ale bez posiewu (wiem że to na bank candida albicans bo juz kiedys mialam wymaz). Bralam za każdym razem Macmiror bo ma najszersze spektrum dzialania - zarowno na bakterie jak i grzyby/drożdżaki.

Pkowalska wow jaka waga! Wielkolud Ci rośnie ;) ja bym nie powiedziała że to standardowa waga w 30tc. Ale grunt że synek zdrowo sie rozwija :) a co do Twoich badan i puchniecia to co może Ci dolegac? Lekarz cos zasugerował?
 
Elianna tak juz 30 tydzien juz bliżej niż dalej
Co ty masz za aplikacje mało ci pokazuje moja na 30 tydzien pokazuje 1,400
Mamka lekarz powiedział ze bardzo nie dobrze ze białko za niskie pytał sie czy za mało nie pije ale akurat dosc sporo pije wody herbat cos wspominał o nerkach ze musze zrobic te badania ale to bardziej mówił jakby do siebie rozmyślając czemu białko mam niskie
 
Pkowalska wow ale spory chłopak :),
Moja tydzień temu w 29tyg ważyła 1200 ;) Synek w pierwszej koło 32tyg miał 1600kg
dodam że urodził się mając 3470kg
 
O kurde to mój naprawdę klocek ale od początku jest duży boziu ile on przy porodzie bedzie mial[emoji33]no i u mnie juz + 12 tyje jak szalona :-)
 
Elianna tak juz 30 tydzien juz bliżej niż dalej
Co ty masz za aplikacje mało ci pokazuje moja na 30 tydzien pokazuje 1,400

Moja na 30 tc pokazuje wagę 1250g :p Także.... no nie wiem :D
Ja też tyję. Sama już nie wiem czy się tym przejmować, czy nie. Wszyscy mówią, że porzy karmieniu się to zrzuca....
 
pkowalska to spory chłopak! Serio! Ale to już taka fajna waga dla malucha i fajnie, że już 30tc u Ciebie jeszcze tylko 8-10tyg i zobaczysz swojego synusia!
Madzia ja posiew miałam robiony, ale jak chodziłam z infekcją do gina nie w ciąży to nigdy nie miałam :p
 
Mało tego powiem wam w tajemnicy, że nie wiedziałam, że w dni niepłodne u kobiet pojawia się biały śluz. Biorąc hormony miałam go cały czas praktycznie, ten "nieprzepuszczalny" i myślałam, że to jakaś cholerna infekcja, która nie daje żadnych objawów. Poszłam z tym do lekarza, poskarżyłam się, że jest ciągle! I dostałam jakieś ciężkie tabletki, które miałam brać przez jakiś czas, a później jeszcze zapobiegawczo przez chyba pół roku :D
Także, trzeba uważać i w głowie też coś mieć idąc do lekarza :p
 
reklama
Kaana dzięki tylko teraz tak czytam to naprawdę jest duży i trochę sie boje jak ja urodzę takiego klocka [emoji33]
 
Do góry