reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Dziewczyny, a kiedy się wybiera szpital i jak to się odbywa? Trzeba tam pojechać i się zapisać na poród, czy jak to wygląda? W sumie mnie to zastanawia teraz, wiem, że była opcja obejrzenia nawet porodówki z położną, ale teraz przez świńską grypę u nas nawet odwiedzin nie ma w szpitalach.
 
reklama
Wszystko zależy od szpitala jakie mają zasady.
W większości mają obowiązek raczej przyjąć na poród bo nie ma rejonizacji.
ja na przykład przy pierwszym musiałam odbyć jedną wizytę sprawdzili czy ciąża bez komplikacji i dali "skierowanie" ale szpital prywatny.
 
Byłam wczoraj u lekarza, pytałam o to ułożenie dziecka. Mój ginekolog powiedział, ze dziecko do samego końca może się przekręcić, wiec nie ma się co martwić ;) mój Maluszek juz duży, wręcz za duży, bo większy o 2 tygodnie ;) lekarz mnie nastraszył, ze może się duzy urodzić... Ma juz 1385g! :)
 
Madzialenka ale duży! ja byłam wczoraj na usg i moja waży 1214 g, idealnie w terminie na 1.06. ;) poza tym łożysko nadal centralnie przodujące więc już mnie nic przed szpitalem i cc nie uratuje. 7 kwietnia się kładę na oddział a rozwiązanie nastąpi do 12 maja. A no i moja poprzecznie ale w tym przypadku juz się raczej nie przekręci bo ją łożysko blokuje.
 
Mama_ka to waga idealna :) super :) to czeka Cię miesiąc w szpitalu, ale to na pewno bardzo szybko przeleci :) Mnie wg badania usg termin wypada na 28 maj bo właśnie jest duży! A tak to na 11 czerwiec. A ja z kolei w stosunku do ostatniej wagi przytyłam tylko 200g ;) brzuszek mam juz spory, bo gdzieś łobuziak musi się mieścić ;)
 
Gabi a który masz tydzień? Najgorsze, ze moja mama mówiła ze ja ważyłam grubo ponad 4 kg, wiec jak to idzie genetycznie to nie za ciekawie ;)
 
reklama
Madzia Lenka gratuluje dużej dzidzi:* u mnie mały tez duży był o tydzien na polowkowym aż jestem ciekawa ile teraz wazy
 
Do góry