reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie beta hcg

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A tylko dla upewnienia pisze ostatnia wiadomość : hormony zawarte w antykoncepcji nie wpływają na badanie bety z krwi w żaden sposób ?
Nie. Nawet jak będziesz bardzo chora (goraczka+katar) czy tam covid to beta wyjdzie pozytywna. Więc 16 dnj po owulacji to jest bardzo dobry czas na zrobienie badania. Jeśli nie wykryła to znaczy że nie jesteś w ciąży. Dziękujemy Ci za uwagę.
 
A tylko dla upewnienia pisze ostatnia wiadomość : hormony zawarte w antykoncepcji nie wpływają na badanie bety z krwi w żaden sposób ?
Nie mają żadnego wpływu na wynik. Jeśli jest ciąża, to beta rośnie, jeśli nie, to nie. Inny przypadek, w którym beta jest wysoka, a ciąży nie ma to nowotwór jajnika bądź kosmówki.
 
Nie nie jest to możliwe, optymalny czas to nawet 10 dni ( od stosunku ) ale moim zdaniem lepiej poczekać do momentu kiedy masz mieć miesiaczke I zrobić betę wtedy masz pewność
Hej czy jesli zrobiłam bete hcg 17 dni od stosunku i wyszła <2.3 oraz powtórzyłam go po 72h (czyli 20 dni od stosunku) to mogę być pewna że nie jestem w ciąży?
 
reklama
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry