reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

badanie beta hcg

Trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze. Od razu cię uprzedzeń nie martw się jak lekarz nic nie zobaczy. Beta jest mała jeszcze. U mnie w 5t3d sam pęcherzyk tylko był. Setducho dopiero 3 tyg pozniej.

Postaraj się nie zamartwiac.

Kciuki

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zgadzam sie. Ja przedstawilam tylko jak to wygląda liczbowo. Ale mam nadzieję że wszystko skończy się pozytywnie :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciaza jest powyżej 5 wiec Twoj wynik wskazuje ze w niej jestes jednak beta musi caly czas rosnac nie moze spadac ani miec malych przyrostow.
Na moje oko przyrost jest za maly.
Robiłam bete wiec wiem jak to wygląda.
Powtórz wynik
Jednak lekarz nic Ci jeszcze nie powie po pęcherzyka nawet przy takieh becie jeszcze nie bedzie.
Powyzej 1000 chyba widac pęcherzyk a dzidzie 10 tys.
U mnie przyrosty wygladaly tak
358
Po 4 dniach 1008 i po 4 albo 5 dniach od drugiego wyniku prawie 12 tys.
Nie chce martwic bo roznie bywa i jak ktos napisal ciaza to nie matematyka trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Według mnie też przyrost jest za mały.
Ja betę pierwsza miałam 46, a po 48 godzinach była już 160.

Uciekaj do lekarza. Trzymam kciuki!
 
Nie odniosę się do wyników badań, ponieważ nie powinno się interpretować wyników badań on-line a już tym bardziej próbować szacować, który to tydzień ciąży.

Na wizycie u lekarza możesz poprosić o skierowanie na USG. Niektórzy lekarze dają je od razu, niektórzy sugerują czekać ok 4-6 tygodni. W badaniu USG dopochwowym powinno dać się dostrzec już pęcherzyk płodowy (widać go już nawet w ok 2 tygodnia ciąży). Ostateczne potwierdzenie ciąży na USG będzie pewnie możliwe za ok. miesiąc.

Trzymam kciuki i koniecznie daj znać co powiedział lekarz.
 
reklama
Do góry