Sylwia241297
Zaciekawiona BB
No właśnie ja loguje się przez stronę internetową. Nie wiem od czego to zależy ehh ale wygląda na to że będę musiała powtórzyć to badanieHmm, no ja robiłam same KIRy też w diagnostyce i mam tam wszystko opisane. Generalnie akurat te wyniki w ogóle mi się nie wyświetlają w aplikacji, tzn są jako zewnętrzny plik do pobrania. Niekoniecznie trzeba przez komputer, ale po prostu przez stronę a nie aplikację