reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie nasienia interpretacja

Dołączył(a)
27 Listopad 2021
Postów
3
Witam :)
Partner wykonał badanie nasienia ale jeden podpunkt nie daje mi spokoju . "Żywotność plemników" a wpisana jest tylko taka kreska -
Czyli wychodzi na to że wszystkie plemniki są martwe?
 
reklama
Screenshot_20211126-162759~3.png
 
Ale przeczytaj co mówi legenda. Plemniki żywe oznaczane są gdy ich ruchliwość jest mniejsza niż 40%. U partnera widać jest większa. Wyniki jak dla mnie super.
 
Właśnie dopiero po wstawieniu tego posta coś mi nie dawało spokoju i właśnie tak to odebrałam ale wolałam się upewnić. Tyle że partner ma te nieszczęsne żylaki i jak zobaczyłam ta kreskę koło żywych plemników to już dalej mnie nic nie interesowało . Dopiero po jakimś czasie coś mi nie dawało spokoju
 
Wyniki męża, co myśleć? Jesteśmy załamani
 

Załączniki

  • AACFE840-0424-4E21-ABA2-58C1C0B528BE.png
    AACFE840-0424-4E21-ABA2-58C1C0B528BE.png
    226,2 KB · Wyświetleń: 113
Co sadzicie o takich wynikach?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220402_185246_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    Screenshot_20220402_185246_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    173,4 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry