reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie prenatalne

ssss2010

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2019
Postów
28
Witam robiła ktoraś badania prenatalne w Gyncentrum w Katowicach jak oceniacie jak przygotować się do badania
 
reklama
Rozwiązanie
Ja tez bylam u Rozmus Warcholinskiej. Wspaniala kobieta, ma wszystkie certyfikaty i zna sie na tym co robi.
Dokładnie tak , spojrzała na moja kartę, że 2 poronienia ,zapytala co i jak , zaczęła badać, w końcu musiałam wstać i zrobić kilka przysiadow i podskoku , bo mała nie chciała się poruszać, i w końcu mówi ,ja pani gwarantuje że będzie zdrowa ,i tak tez było, aa AUTORKO pamiętaj zjeść coś słodkiego przed badaniem 😄
Ja robiłam w oddziale w Częstochowie, mogę Ci polecić dr Nylec. Ma dobre opinie na necie i sama jestem zadowolona z wizyty, pomaga odstresowac się pacjentce, wszystko świetnie tłumaczy i uprzedza każde pytanie. W Katowicach też przeprowadza badania. Jeśli masz możliwość wybrania lekarza to polecam z całego serca 🙂
 
Ja tez bylam u Rozmus Warcholinskiej. Wspaniala kobieta, ma wszystkie certyfikaty i zna sie na tym co robi.
Dokładnie tak , spojrzała na moja kartę, że 2 poronienia ,zapytala co i jak , zaczęła badać, w końcu musiałam wstać i zrobić kilka przysiadow i podskoku , bo mała nie chciała się poruszać, i w końcu mówi ,ja pani gwarantuje że będzie zdrowa ,i tak tez było, aa AUTORKO pamiętaj zjeść coś słodkiego przed badaniem 😄
 
Rozwiązanie
Do góry