reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bardzo duzy przyrost bety

Dołączył(a)
26 Maj 2021
Postów
5
Witam, w ciagu 48 h beta przyrosła o 400 %. W pierwszej ciazy mialam średni przyrost 120 %. Przeczytałam w internecie mase niepokojacych informacji o tak duzym przyroscie i wiadomo jestem bardzo zmartwiona... Czy, któras z was była w podobnej sytuacji i miala podobny przyrost bety?Czy wasi lekarze cos na ten temat mówili?Pozdrawiam
 
reklama
A byłaś już na jakimś USG ? Czasami taki duży wzrost może oznaczać ciążę mnoga.
 
A można wiedzieć jakie wartości? Bona niskich moze tak być, moze byc jak wyzej ,ciąża mnoga
 
Jestem przed terminem miesiączki (teoretycznie przypada on na jutro).Beta 10dpo wyniosla 16.2 , po 48h 73.2. Mam 32lata,choruje na endometrioze,brak ciąż mnogich w najbliższej rodzinie...nie byłam na USG bo chyba jeszcze za wcześnie...pewnie najszybciej będzie coś widać za 2tyg..staram się nie nakręcać negatywnie ale wiadomo...średnio mi to wychodzi
 
Moim zdaniem nie masz się czym martwić, na samym początku beta potrafi tak szybowac. Faktycznie na USG za wcześnie więc czekaj cierpliwie :)
Daj nam znać jak już coś będziesz wiedziała.
 
Jestem przed terminem miesiączki (teoretycznie przypada on na jutro).Beta 10dpo wyniosla 16.2 , po 48h 73.2. Mam 32lata,choruje na endometrioze,brak ciąż mnogich w najbliższej rodzinie...nie byłam na USG bo chyba jeszcze za wcześnie...pewnie najszybciej będzie coś widać za 2tyg..staram się nie nakręcać negatywnie ale wiadomo...średnio mi to wychodzi
No to przy takich wartościach nie ma się co dziwić, ja bym się nie martwiła
 
Nie martwiłabyś się? W sensie to jest sam początek ciąży,myślisz,że może tak wzrastać? Jejku żałuję,że w ogóle ta betę zrobiłam😔z tyłu głowy ten niepokój będzie do na USG się pojawiał.
 
U mnie początkowa beta z 1000 wzrosła do wartości ponad 3000 w ciągu 48h. Teraz jestem w 25. tygodniu ciąży :) powodzenia
 
reklama
Nie martwiłabyś się? W sensie to jest sam początek ciąży,myślisz,że może tak wzrastać? Jejku żałuję,że w ogóle ta betę zrobiłam😔z tyłu głowy ten niepokój będzie do na USG się pojawiał.
Tak ,przy małych wartościach, na początku moze tak szybować
 
Do góry